w

Michał Koterski i Marcela Leszczak w rozbieranej sesji. Fani nie zostawili na nich suchej nitki. „To już jest porażka”

Marcela Leszczak, Michał Koterski - fot. Instagram @marcelamargerita
Marcela Leszczak, Michał Koterski - fot. Instagram @marcelamargerita

Michał Koterski i Marcela Leszczak są jedną z popularniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje chętnie chwalą się swoją relacją w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazali swoją odważną, półnagą sesję. Fani byli oburzeni i nie gryźli się w języki w komentarzach.

Michał Koterski i Marcela Leszczak są dziś jedną z najbarwniejszych par wśród polskich gwiazd. Ich związek przez lata był bardzo burzliwy i budził wiele kontrowersji. Mimo, że minęło już sporo czasu odkąd się zeszli, wciąż nie przestają zaskakiwać.

Para zaczęła umawiać się w 2016 roku. Od tego czasu wielokrotnie rozchodzili się i schodzili na nowo. Obecnie od dwóch lat są ponownie razem. Mają na swoim koncie nawet zaręczyny, ale do ślubu nigdy nie doszło. Z nieformalnego związku narodził się syn, Fryderyk. Para jednak od dawna myśli o powiększeniu rodziny. Swoim szczęściem oboje chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwalili się odważną sesją, która nie spodobała się fanom.

Michał Koterski i Marcelina Leszczak w rozbieranej sesji

Satyryk nie miał łatwego dzieciństwa, co mocno odbiło się na jego dorosłym życiu. Borykał się bowiem z uzależnieniami i niewiernością. Jednak dziś z powodzeniem układa swoje życie na nowo u boku ukochanej i syna. Para nie boi się dzielić prywatnością w mediach, a nawet intymnymi chwilami. Ostatnio pokazali efekty rozbieranej sesji.

Wszystkiego najlepszego misio z okazji urodzin. Niech gości na Twojej buźce ten szczery uśmiech, a w sercu wewnętrzne dziecko niech nigdy nie dorasta — napisała Leszczak na Instagramie.

Z okazji urodzin aktorka jego ukochana postanowiła udostępnić filmik, na którym można było zobaczyć gorącą sesję pary. Oboje byli półnadzy, przytulając się do siebie i okazując sobie czułości. Koterski odważnie obejmował nagie piersi modelki. Takie kadry jednak nie przypadły do gustu ich fanom.

  • Pewne akty powinny być tylko dla was, bez wpuszczania świata do strefy intymności, ale to tylko moje zdanie. Przykre, jak bardzo zasięgi są ważne.
  • Trochę kultury, bo już bez wstydu i smaku, państwo celebryci.
  • Co celebryci dla poklasku zrobią dosłownie wszystko.
  • Słabe, płytkie i żenujące.

Myślicie, że to już przesada?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Agata Rubik, Piotr Rubik - fot. Instagram @piotr_rubik

Agata Rubik wraz z fanami KPI Z MĘŻA. Piotrowi nieźle się oberwało. „Zapomniał już w samolocie”

Gabriel Seweryn - fot. Podlewski/AKPA

Gabriel Seweryn okradziony po śmierci! Siostra projektanta zdradziła prawdę. „Mogę potwierdzić, że…”