w , ,

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczeni po raz drugi!

fot. facebook/Misiekoterski

Wraz z rozpoczęciem 2022 roku dzieje się naprawdę wiele w świecie show-biznesu. Jedni chwalą się swoimi nowymi połówkami, drudzy zaczepiają innych, a trzeci się zaręczają. To właśnie do tego trzeciego przypadku możemy sklasyfikować Marcelę Leszczak i Michała „Miśka” Koterskiego, który zaręczyli się po raz drugi. Czy tym razem dojdzie do ślubu pomiędzy dwójką aktorów?

O relacjach miłosnych pomiędzy Marcelą Leszczak i Miśkiem Koterskim można mówić i mówić. Para poznała się już kilka lat temu w dobrze znanym sobie środowisku, bowiem miało to miejsce na jednym ze spektakli. Uczucie ze strony aktora urodzonego w Krakowie było tak wielkie i na tyle silne, że ten oświadczył się zaledwie kilka tygodni później.

Owocem ich miłości jest syn Fryderyk, który na świat przyszedł w 2017 roku. Do ślubu pomiędzy Koterskim a Leszczak nie doszło, a para się rozstała. Aktorka na swoim Instagramie w zadawanych pytaniach wspomniała, że powodem były sprawy prywatne, ale „z Michałem pozostajemy w dobrych relacjach – nie dla dziecka – dla siebie wzajemnie”.

Koterski znalazł nową miłość, a nią była Dagmara Bryzek. To również aktorka filmowa, a także tancerka. Sporą sławę zawdzięcza roli św. królowej Jadwigi Andegaweńskiej z historycznego serialu Korona Królów. Ponadto 23-latka brała również udział w produkcji „Pitbull. Ostatni pies”. Pod koniec października doszło jednak do rozłąki pomiędzy tą parą, a Misiek wrócił do Marceli Leszczak.

W ostatnim czasie mogliśmy obserwować parę spędzającą wakacje w Dubaju. Towarzyszył im oczywiście 4-letni synek. Co prawda w niedzielne popołudnie Koterski dodał post, w którym oznajmił, że rodzina wraca do Polski. Jednak to 1 stycznia aktorka urodzona w Koninie pochwaliła się na Instagramie ponownymi zaręczynami.

Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można? 1.01.22

– czytamy pod zdjęciem na IG.
fot. Instagram / marcelamargerita

Źródło: Instagram / marcelamargerita

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Magdalena Ogórek ponownie atakuje Matę! „Jest sztuczny do bólu”

Meghan i Harry chcą się wyprowadzić z willi za ponad 60 milionów złotych: „Nie są nią zachwyceni”