w ,

DramatDramat SuperSuper

Meghan i Harry chcą się wyprowadzić z willi za ponad 60 milionów złotych: „Nie są nią zachwyceni”

fot. Meghan i Harry oraz posiadłość / Instagram screenshot & Google

Nie minęły jeszcze dwa lata od przeprowadzki do luksusowej willi w Kalifornii, a Meghan i Harry już chcą się wyprowadzić. Co może się im nie podobać w wielkiej posiadłości?

W marcu 2020 roku książę Harry i Meghan ogłosili, że wypisują się z rodziny królewskiej. Para zrzekła się królewskich tytułów i innych przywilejów, a decyzję argumentowała zbyt dużą ilością medialnego szumu.

Przeprowadzka do Kalifornii

Zamiast wieść spokojne życie Meghan i Harry zdecydowali się jednak na przeprowadzkę do prestiżowej dzielnicy w Kalifornii. Sussexsowie w czerwcu 2020 roku zakupili od Rosyjskiego biznesmena wielką posiadłość w Montecito, miejsca zamieszkania gwiazd takich jak Oprah Winfrey czy Ellen DeGeneres.

Willa warta 11 milionów funtów (ponad 60 milionów złotych) jest wyposażona w wszelkie luksusy. W rezydencji znajduje się aż 16 łazienek, dziewięć sypialni, siłownia, SPA, kino, oraz pokój gier stylizowany na angielski pub. Do dyspozycji mieszkańców jest też kort tenisowy, basen, plac zabaw i piwnica z drogimi winami. Na terenie posiadłości otoczonej zielonymi ogrodami znajduje się też dodatkowy dom dla gości. Dodatkowo rezydencja ma piękny widok na ocean.

fot. luksusowa posiadłość warta 11 milionów funtów / Google

Meghan i Harry wyprowadzają się z rezydencji!

Mimo wszystkich tych udogodnień Meghan i Harry wyprowadzają się z willi po zaledwie 18 miesiącach. Co więc nie podoba się Sussexom w luksusowej willi otoczonej sosną i cyprysami?

Jak podaje „The Mirror”, para zaczęła się rozglądać za innymi domami i jest otwarta na prywatne oferty. Dziennik ujawnia, że Meghan i Harry nie byli zachwyceni willą i poszukują miejsca, w którym mogliby bardziej komfortowo wychowywać dzieci.

Przypomnijmy, że para ma dwuletniego Archiego i półroczną Lilibet, którą ostatnio pokazali światu po raz pierwszy.

– „Myślą o sprzedaży tego domu, ale oferta nie pojawi się na rynku oficjalnie z racji tego, kim są. Rezydencja zostanie pokazana jedynie osobom o potwierdzonym zapleczu finansowym i upewnieniu się, że to poważni nabywcy ” – wyznał informator.

Jednocześnie dowiadujemy się, że Sussexowie nie chcą przeprowadzać się daleko, bo podoba im się ekskluzywna dzielnica.

Co sądzicie o posiadłości? Dalibyście radę żyć w tak wielkiej willi?

fot. YouTube screenshot
fot. Google

Źródła: The Mirro UK ; Daily Mail ; Instagram – sussexroyal

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczeni po raz drugi!

Edyta Pazura i Cezary Pazura pokazują, jak obchodzili Sylwestra