w , ,

HahaHaha

Magdalena Ogórek ponownie atakuje Matę! „Jest sztuczny do bólu”

fot. YouTube / Radio Opole / SBM Label (screenshot)

Magdalena Ogórek ponownie zaczepiła rapera – Michała „Matę” Matczaka. Kandydatka SLD na prezydenta w 2015 roku w jednym z podcastów powiedziała sporo o twórcy muzycznym, tym samym wbijając kolejną szpileczkę w jego stronę. „Dla mnie Mata jest sztuczny do bólu”.

Wejście z buta do mainstreamu

Mata to doskonale znany raper, który już od ponad dwóch lat aktywnie działa w mainstreamie. Matczak z utworu na utwór zwiększa swoją popularność i trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że to właśnie teraz ma swoje pięć minut. Każda publikacja z jego strony wiąże się z odbiorem na poziomie milionów odsłon. Szczególnie wiele szumu wokół siebie 21-latek zrobił 11 grudnia 2019 roku, kiedy to na kanale YouTube wytwórni SBM Label ukazał się kawałek „Patointeligencja”. Młody artysta poruszał w nim kwestie licealnego życia i tego, co tak naprawdę pod przykrywką „dobrej nauki” i renomowanej szkoły robią nastolatkowie. Piosenką tą jednocześnie Mata zawitał na hip-hopowe salony, wszak na samym YouTube zgromadziła prawie 59 milionów odtworzeń.

Natomiast 30 marca 2021 roku pojawiła się „Patoreakcja” mająca być odpowiedzią na wcześniejszą „Patointeligencję”. Matczak ponownie wywołał wiele kontrowersji wśród wielu środowisk. Nie obyło się także bez pozdrowień dla prezesa zarządu Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego, które brzmiały następująco: „Jacek Kurski ch*j Ci w dziąsło”. Kompozycja przyjęła się jeszcze lepiej, ponieważ na YT zgromadziła niemal 63 miliony wyświetleń.

Magdalena Ogórek wbija kolejną szpileczkę

Postawa Maty wiąże się jednak z tym, że znajdą się i tacy, którym ta się nie spodoba. Do jednej z takich osób należy Magdalena Ogórek, która ponownie powiedziała, co myśli o młodym twórcy. W kwietniu na antenie TVP Info zasugerowała, że Matczak nie potrafi napisać sam tekstu, a wówczas jej słowa brzmiały następująco: „Jak teraz raperom ojcowie piszą teksty. Nie pokazuję palcem, broń Boże, Maty. Nie, nie powiedziałam tego”.

Dziennikarka i zarazem prezenterka telewizyjna brała udział w podcaście Żurnalisty, w którym po prawie ośmiu miesiącach ponownie wypowiedziała się na temat rapera wywodzącego się z SBM Label. 42-latka zaznaczyła, że zdaje sobie sprawę, że fani Maty rzucą się na nią, aczkolwiek pochwali się swoim zdaniem.

Mój Boże, fani Maty się rzucą do mnie, jak odsłuchają ten podcast. Powiem Ci, jak ja uważam. Mata jest dla mnie kreacją. Ja mu nie wierzę, ja mu nie ufam. Uważam, że rap jest fajnym środkiem wyrazu. Dla mnie Mata jest sztuczny do bólu. Nie kupuję takiego bananowego gościa z liceum, które jest bardzo dobre, ale teoretycznie ma swoje problemy. (…) Nie kupuję tej jego rzeczywistości. On do mnie w żaden sposób nie przemawia.

– mówiła Magdalena Ogórek.

Źródło: Spotify / Żurnalista

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Córka Kasi Tusk wylądowała w szpitalu po koronawirusie! Niewiele zabrakło do tragedii!

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczeni po raz drugi!