w

Maja Hyży skomentowała rozstanie Antka Królikowskiego z żoną. Nie uwierzycie, co zaproponowała Opoździe!

Maja Hyży, Joanna Opozda
Maja Hyży, Joanna Opozda

Maja Hyży nie przeszła obojętnie obok plotek o rozstaniu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Podczas gdy wszyscy krytykują aktora, ona skupiła się na jego żonie. Co powiedziała?

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się kilka tygodni temu. Wiele wskazuje na to, że przez długi czas ukrywali wszystko przed światem zewnętrznym, a prawda wyszła na jaw, dopiero gdy na świat przyszedł ich wspólny syn. Kilka godzin po tym, jak aktorka podzieliła się w social mediach radosną nowiną, Pudelek udostępnił artykuł, w którym przekazał, że Królikowski rzucił się w wir imprez, kilkukrotnie okłamał żonę, a zdaniem informatora miał dopuścić się także zdrady.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – mówiło źródło tabloidu.

Od momentu, gdy wieść ta obiegła media, Antek mierzy się z ogromnym hejtem w sieci. Wiele gwiazd także nie szczędziło pod jego adresem krytycznych uwag. W ostatnich dniach w jego obronie stanęły Katarzyna Skrzynecka i Dominika Tajner. O dziwo, wszyscy ubolewają nad tym, w jakiej sytuacji znalazła się Joanna Opozda, jednak jak dotąd nikt nie zaoferował jej pomocy. Do czasu.

Maja Hyży komentuje rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Hyży ma za sobą rozstanie z mężem, po którym została sama z bliźniakami. W rozmowie z Pudelkiem postanowiła skomentować to, co ostatnio wydarzyło się w życiu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Przyznała, że jest jej z tego powodu przykro, ponieważ aktorka zajmuje się synkiem samotnie od momentu jego narodzin.

To jest przykra sytuacja. Rozstanie się dwójki ludzi i to jeszcze w takim momencie dosyć ważnym, bo tutaj urodziło się dziecko, to jest sytuacja naprawdę niefajna… 

Maja przyznała, że doskonale rozumie, przez co teraz przechodzi Asia i zwróciła uwagę na to, że sytuacja będzie dla niej trudna jeszcze przez jakiś czas.

Jest mi bardzo przykro, też jestem kobietą i też przeszłam swoje rozstanie, i jestem samotnie wychowującą matką. Wiem, z czym się mierzy i z czym będzie się mierzyła teraz Asia — powiedziała.

Wokalistka nigdy nie miała okazji poznać Opozdy, jednak mimo to gorąco jej kibicuje. Przyznała, że z chęcią pomoże jej w tym trudnym czasie i za pośrednictwem Pudelka zaoferowała jej wspólny spacer z dziećmi.

Bardzo mocno ją wspieram. Pomimo tego, że się nie znamy, poczułam, że chcę ją wesprzeć w tym bólu, bo wiem, co czuje. Jeżeli Asia będzie to oglądała, to z miłą chęcią pójdę z nią na spacer i z naszymi bobasami. I z miłą chęcią też porozmawiam z nią, żeby ją wesprzeć i żeby poczuła, że nie jest sama.

To naprawdę piękny gest ze strony Mai Hyży. Myślicie, że Asia doceni jej słowa i zdecyduje się z nią spotkać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Cichopek

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela od początku było błędem? Aktorka długo zwlekała z decyzją o ślubie. Nie bez powodu

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nowymi prowadzącymi „Dzień dobry TVN”?! Reaguje jeden z prowadzących: „Witajcie w rodzinie”