w

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nowymi prowadzącymi „Dzień dobry TVN”?! Reaguje jeden z prowadzących: „Witajcie w rodzinie”

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek zdradziła, że spełniło się jedno z jej największych marzeń. Rykoszetem sukces odniósł także jej mąż. Ta wiadomość wprawiła jej fanów w zaskoczenie.

Małgorzata Rozenek uważana jest za jedną z największych gwiazd TVN. Karierę w stacji zaczęła robić dokładnie 10 lat temu. Wówczas to została prowadzącą programu Perfekcyjna pani domu, który w krótkim czasie zaczął bić rekordu popularności. Dzięki niemu zdobyła grono wiernych fanów, którzy do dziś z niecierpliwością wyczekują kolejnych produkcji z jej udziałem.

Rozenek jest prawdziwą kobietą sukcesu. Nie tylko realizuje się w show-biznesie, ale i rozwija własne biznesy. Kilka miesięcy temu ruszyła na podbój świata mody wraz ze swoją marką Mrs. Drama. Na początku stworzyła sklep internetowy, jednak jej projekty na tyle spodobały się klientkom, że już po kilku miesiącach otworzyła butik stacjonarny. Jak na razie nie może narzekać na brak zainteresowania. Mimo to nadal marzy o tym, by się rozwijać i próbować swoich sił w innych projektach.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nowymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN?

Małgorzata Rozenek w połowie marca pojawiła się w podcaście prowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego dla Onetu. Podczas rozmowy mimochodem zdradziła, że bardzo chciałaby zostać prowadzącą Dzień dobry TVN. Przyznała, że już od dłuższego czasu prosi prezesa stacji, Edwarda Miszczaka o tę ofertę pracy.

Umawialiśmy się na szczerość, więc szczerze ci odpowiem. Bardzo bym chciała poprowadzić „Dzień dobry TVN”. Mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda z tym tematem od samego początku swojej pracy – tłumaczyła.

Perfekcyjna pani domu wyjaśniła, że bardzo podoba jej się m.in. to, że wszyscy są tam sobie równi, niezależnie od wykonywanej profesji. Podobnymi zasadami kieruje się w życiu prywatnym.

Odpowiada mi to, że ja kiedyś byłam tą kobietą, która oglądała to „Dzień dobry TVN” i podoba mi się też to, że jest od ściany do ściany, jeśli chodzi o tematy. Podoba mi się to, że z takim samym szacunkiem podchodzi się do niepracującej matki, jak i do profesora uniwersyteckiego. Tak samo jest u nas w życiu. K***a, tak wygląda normalny świat – wyjaśniła.

Krótko po tym Fakt poprosił o komentarz Miszczaka. Prezes TVN był szczerze zdziwiony tą informacją i jak przyznał, nigdy nie rozmawiał na ten temat z Rozenek.

Nie słyszałem o tym pomyśle, no ale każdy ma jakieś wizje siebie – skwitował.

Krótko po tym Plotek opublikował komentarz jednego z menadżerów TVN, który przyznał, że stacja nie planuje kolejnych produkcji z jej udziałem, ponieważ nie budzą one już tak dużego zainteresowania, jak wcześniej.

Szefowie TVN nie planują już z Małgorzatą kolejnych programów. Stąd taka reakcja dyrektora Miszczaka. Ostatnie programy Rozenek nie miały dobrej oglądalności, dlatego 'Projekt lady’ przesunięto do TVN7. Takie show, jakie Małgorzata prowadziła, już nie są w trendach. Na korytarzach mówi się, że za dużo było w mediach jej i jej męża, oboje pokazali już chyba wszystko i nie wzbudzają już w ludziach takiej ciekawości, jak kiedyś. Jeśli chodzi o samo Dzień dobry TVN, to nie szykują się zmiany – powiedział.

Wiele wskazuje na to, że włodarze zmienili zdanie na ten temat. Małgorzata w piątkowe popołudnie udostępniła na swoim profilu wpis, w którym poinformowała, że wraz z mężem już wkrótce dołączają do ekipy śniadaniówki.

Hurrraaaa, marzenia się spełniają. Wraz z @r_majdan zostaliśmy prowadzącymi @dziendobrytvn!!! już od czerwca, dwa razy w tygodniu, będziemy gościć w Waszych domach. #sohappy warto marzyć kochani – napisała.

Post opatrzyła zdjęciami wykonanymi w studio Dzień dobry TVN. Razem z Radosławem Majdanem wyglądają na szczerze zadowolonych.

Pod zdjęciami w mig zaroiło się od komentarzy. Wielu obserwatorów przesłało małżonkom gratulacje oraz przyznało, że z niecierpliwością czekali na ten dzień. Inni natomiast zauważyli, że to na pewno primaaprilisowy żart. Publikację skomentował nawet jeden z prowadzących, którego słowa mogą mocno zaskoczyć.

  • Damian Michałowski: Czyli już możemy to oficjalnie potwierdzić!! Brawo kochani! Witajcie w rodzinie.
  • No, no prima aprilis.
  • Ja się nie cieszę, cieszę się natomiast, że to Prima Aprilis.
  • Ej, ja bym oglądał, serio.
  • Super Gosia, bardzo się ciesze nareszcie ktoś z jajami. Pozdrowienia z Wielkopolski.
  • Prima Aprilis!

Jak myślicie, to prawda, czy żart?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Maja Hyży, Joanna Opozda

Maja Hyży skomentowała rozstanie Antka Królikowskiego z żoną. Nie uwierzycie, co zaproponowała Opoździe!

Antek Królikowski, Paweł Królikowski

Antek Królikowski uczcił rocznicę urodzin ojca niepublikowanym dotąd zdjęciem. Na drugim planie piękna siostra Pawła