w

Antek Królikowski uczcił rocznicę urodzin ojca niepublikowanym dotąd zdjęciem. Na drugim planie piękna siostra Pawła

Antek Królikowski, Paweł Królikowski
Antek Królikowski, Paweł Królikowski

Paweł Królikowski 1 kwietnia świętowałby 61. urodziny. Antek postanowił uczcić tę okoliczność wyjątkowym zdjęciem z domowego archiwum. Po raz pierwszy możemy na nim zobaczyć siostrę zmarłego aktora.

Antek Królikowski jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Na szklanym ekranie zadebiutował jako mały chłopiec i od tamtego momentu regularnie pojawia się w nowych produkcjach. Największą popularność przyniosły mu filmy Patryka Vegi, w których grał główne role. Regularnie otrzymuje kolejne propozycje współpracy, a już wkrótce będzie miał okazję wykazać się jako prowadzący freak fightową galę MMA.

Mimo że Królikowski już teraz może pochwalić się bogatą filmografią, to nie dzięki niej regularnie pojawia się na pierwszych stronach gazet. Młody aktor na przełomie ostatnich lat brał udział w kilku głośnych skandalach. Jeszcze do niedawna jego grafik w większości wypełniały imprezy, na których strumieniami lał się alkohol. Przejrzał na oczy dopiero wtedy, gdy trafił na izbę wytrzeźwień. Wiele wskazywało na to, że zaczyna wychodzić na prostą, jednak wtedy dostał od losu kolejny cios. Media obiegła wieść o nagłej śmierci jego ojca, Pawła Królikowskiego. Gwiazdorowi trudno było pogodzić się z tak wielką stratą.

Antek Królikowski uczcił rocznicę urodzin ojca

Paweł był nie tylko wspaniałym aktorem, ale też mężem i ojcem. Antek był jego najstarszym synem i łączyły go z nim szczególne relacje. W programie Niedziela z… emitowanym na antenie TVP Kultura 33-latek przyznał, że nie raz podpadł ojcu, jednak nigdy go za to nie przekreślał.

Kiedy miałem z tatą jakieś konfliktowe sytuacje – np. podkradłem mu samochód, coś narozrabiałem, zachowałem się niewłaściwie – to pamiętam, jak zwracał się do mnie z tekstem: „jestem twoim ojcem, a nie kumplem! Skumaj to wreszcie i się zachowuj”. Jeśli chodzi o mnie, to był ojciec, nie kumpel. Chociaż starałem się ten dystans zmniejszać z upływem lat.

Młody Królikowski nawet w dorosłym życiu często zwracał się do ojca z prośbą o poradę, a także godzinami dyskutowali o tym, co było dla nich ważne.

Rozmawiałem z ojcem o różnych swoich planach na przyszłość, o kolejnych filmach. No ale w pewnym momencie problemy taty ze zdrowiem niestety uniemożliwiły te działania – tłumaczył.

Antek jest bardzo aktywny w social mediach. Przy okazji rocznicy śmierci ojca, czy jego urodzin, zawsze wraca do niego wspomnieniami. Przyznał, że podczas gdy wszystkim 1 kwietnia kojarzy się z prima aprilis, dla niego to dzień szczególny, ponieważ wówczas przyszedł na świat jego ukochany tata.

1 kwietnia to dla mnie już na zawsze w pierwszej kolejności urodziny Taty. Żarty tego dnia zostawiam na wieczór, ale nie przeszkadzają mi kawały innych, pozdrawiam wszystkich kawalerzy! Śmiech to zdrowie nie zapominajmy o tym nigdy! […] foto z prywatnego archiwum Anity, siostry Pawła 

Wpis opatrzył zdjęciem wykonanym, gdy był jeszcze małym chłopcem. Pozuje na nim z Pawłem Królikowskim oraz jego siostrą, Anitą. Kobieta w przeciwieństwie do swoich braci nie zdecydowała się robić kariery w show-biznesie. Nigdy też nie towarzyszyła rodzinie na imprezach branżowych, więc to pierwszy raz, gdy możemy ją zobaczyć. Trzeba przyznać, że to naprawdę piękna kobieta.

Myślicie, że Paweł był podobny siostry?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nowymi prowadzącymi „Dzień dobry TVN”?! Reaguje jeden z prowadzących: „Witajcie w rodzinie”

https://www.youtube.com/watch?v=9j0lEdHLbVM

Edyta Górniak szczerze o występie z playbacku na Wiktorach 2022. „Sercem byłam, ale głosem nie mogłam być z wami”. Zarobiła za to okrągłą sumkę!