w

SuperSuper

Gwiazda Rolnik szuka żony została mamą! Pochwaliła się radosną nowiną i pokazała pociechę. „Powitaliśmy na świecie nasze nowo narodzone dziecko”

Magdalena Kuźniacka - fot. Instagram @magdalena_kuzniacka
Magdalena Kuźniacka - fot. Instagram @magdalena_kuzniacka

Do jednych z najpopularniejszych programów rozrywkowych należy Rolnik szuka żony. Uczestnicy to zwyczajne osoby, które poszukują miłości i drugiej połówki, z którą mogliby dzielić życie i pracę. Show przyczyniło się do stworzenia wielu szczęśliwych związków. Kolejna para bohaterów pochwaliła się, że zostali rodzicami.

Magdalena Kuźniacka była uczestniczką 7. edycji programu Rolnik szuka żony. Odnalazła w nim prawdziwą miłość w osobie Jakuba. Para związała się i szybko doczekała pierwszego dziecka. W 2021 roku urodził się ich syn Marcel. Niedługo później przyszła pora na ślub. Dwójka bohaterów show stanęła na ślubnym kobiercu w 2022 roku. Wydawało się, że mają już wszystko, czego im trzeba do szczęścia.

Niedawno młoda rolniczka pochwaliła się na Instagramie, że wraz z mężem powitali na świecie nową pociechę. Fani byli zaskoczeni, ponieważ gwiazda nie chwaliła się, że jest w kolejnej ciąży. Przez cały czas ukrywała skutecznie brzuszek ciążowy.

Magdalena Kuźniacka chwali się córką

Para postanowiła nie tylko ogłosić radosną nowinę, ale także pokazać nowe dziecko. Rodzice nie kryją wizerunków swoich pociech w mediach społecznościowych. Tam też często publikują rodzinne kadry.

Narodziny dziecka to magiczny i bardzo intymny moment w życiu 🥰👨‍👩‍👧‍👦. Powitaliśmy na świecie nasze nowonarodzone dziecko, nie możemy od niej oderwać wzroku. ❤️ Mamy już wszystko 🥰 Martynka Nasza wymarzona córeczka ❤️ – napisała na Instagramie.

Dumni rodzice przy okazji zdradzili imię córeczki. Nazwali ją Martyna. To dość popularne imię w naszym kraju. Fani nie kryli swojej radości i pod postem szybko posypały się komentarze z gratulacjami i życzeniami.

  • Ojej 🥰 wspaniała wiadomość, gratulacje 🙌 a Wasz smyk jaki już duży 😍
  • Najszczersze gratulacje !!! 😍👏❤️ Piękne imię! 🙂
  • Wspaniale ❤️❤️❤️ gratulacje 👏👏
  • Cudownie! Dużo zdrówka! 😍😍❤️

Jesteście fanami programu? Pamiętacie tę parę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa - fot. Instagram @nikodam,@juliawieniawa

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa znów razem? Aktor komentuje związek. „Takie życie to pewno jest wyzwanie”

Małgorzata Ohme - fot. Instagram @gosiaohme

Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. „Jest dobrze, naprawdę dobrze”. Czy gwiazda wyszła za mąż?!