w

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa znów razem? Aktor komentuje związek. „Takie życie to pewno jest wyzwanie”

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa - fot. Instagram @nikodam,@juliawieniawa
Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa - fot. Instagram @nikodam,@juliawieniawa

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa uchodzili za jedną z najpopularniejszych i najbardziej dopasowanych par polskiego show-biznesu. Z tego powodu wieść o ich nagłym rozstaniu była dla fanów szokująca. Okazuje się jednak, że to nie zakończyło ich relacji. Aktor postanowił skomentować związek z aktorką.

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa należą do grona najpopularniejszych młodych artystów. Nic dziwnego, że fani żyli ich związkiem. Para spotykała się przez blisko dwa lata. Chętnie razem brylowali na imprezach i wydarzeniach, a także publikowali często wspólne zdjęcie. Byli bardzo medialną parą. Ich związek zakończył się w listopadzie 2022 roku, lecz bez atmosfery skandalu i dramy w mediach społecznościowych. To właśnie tam poinformowali o rozstaniu.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! #cukierekalbopsikus

Para jednak pozostała przyjaciółmi. Od czasu do czasu można było zobaczyć ich kolejne wspólne zdjęcie na Instagramie. Ostatnio zaczęli pojawiać się częściej razem publicznie, co podsyciło plotki o tym, jakoby para miała ponownie się zejść.

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa - fot. screenshot Instagram @nikodamn
Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa – fot. screenshot Instagram @nikodamn

Nikodem Rozbicki o związku

Aktorzy ostatnio często spędzają wspólnie czas. Można było ich zobaczyć w swoim towarzystwie na imprezie z okazji 30-lecia stacji Polsat. Wspólnie także wybrali się na przejażdżkę konną w pierwszy dzień wiosny, a niedawno razem bawili się na Audioriver Fesival. Rozbicki zapytany o związek w programie Nie mam pytań Szymona Majewskiego, odpowiedział:

Moim zdaniem pisanie o tym to jest nuda, żeby o tym gadać. Z jednej strony jest to obrzydliwe, a z drugiej wpisane w tę dziedzinę. Ludzie mogą myśleć i pisać różne rzeczy, a dla mnie ważne jest to, że ja wiem swoje i karmi mnie to, że moi najbliżsi wiedzą, jaka jest prawda. Na pewno jest to trudne, szczególnie jak się spotykasz z dziewczyną, która jest na medialnym świeczniku. Przecież cokolwiek Jula nie zrobi, to zaraz jest artykuł na ten temat. Takie życie to pewno jest wyzwanie,

Gwiazdor ma świadomość, że bycie z koleżanką z branży nie należało i nigdy prawdopodobnie nie będzie należeć do łatwych ze względu na ciągłe zainteresowanie mediów. Zdaje on sobie sprawę z ogromne popularności piosenkarki. Jednak żadne z nich otwarcie nie komentuje relacji, jaką mają. Nie wiadomo, czy para wróciła do siebie po długiej przerwie, czy tylko się przyjaźnią.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś - fot. Instagram @robert_karas_teamkaras, @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk martwi się o partnera. Triathlonista ponownie ryzykuje. „To jest największy koszmar i hardkor”

Magdalena Kuźniacka - fot. Instagram @magdalena_kuzniacka

Gwiazda Rolnik szuka żony została mamą! Pochwaliła się radosną nowiną i pokazała pociechę. „Powitaliśmy na świecie nasze nowo narodzone dziecko”