w

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki WRÓCILI do siebie?! Najnowsze zdjęcia aktorskiej pary nie pozostawiają złudzeń

Julia Wieniawa - fot. screenshot Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa - fot. screenshot Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa, na swoim koncie na Instagramie udostępniła zdjęcia i film z wizyty w stadninie koni w Gałkowie. Aktorka nie była jednak sama. W przejażdżce towarzyszył jej Nikodem Rozbicki, z którym niegdyś była w zawiązku. Czy para w końcu wróciła do siebie?

Julia Wieniawa to aktorka i piosenkarka młodego pokolenia, która z wielkim powodzeniem podbija rodzimy show–biznes. 24-latka jako aktorka debiutowała podczas występów w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma, ale to rola Pauliny w serialu Rodzinka.pl przyniosła jej prawdziwą popularność. Młoda artystka zdążyła zagrać już w kilku filmach fabularnych, a aktualnie spełnia się też jako piosenkarka. W zeszłym roku wyszedł jej debiutancki krążek zatytułowany Omamy.

Julia Wieniawa – fot. Screenshot @juliawieniawa

Julia Wieniawa i jej medialne związki

Aktorka i piosenkarka chętnie pokazuje swoje życie zawodowe i prywatne w sieci. Dzięki kontom na Facebooku, czy Instagramie fani gwiazdy mają możliwość podglądania wyczynów swojej ulubienicy. Publikowane zdjęcia, filmy i relacje na wallach social mediów wyraźnie zdradzają to, gdzie Julia w danej chwili się znajduje, co porabia i z kim się spotyka.

Tajemnicy nie stanowią także burzliwe związki celebrytki. Julia dotychczas związana była z Antkiem Królikowskim, Baronem i Nikodemem Rozbickim. Ze swoimi partnerami pozowała na ściankach branżowych eventów, ale również skrupulatnie relacjonowała wspólne wypady za miasto, czy wakacje w tropikalnych krajach. Julia uważa, że aby związek mógł przetrwać, trzeba nad nim pracować. Najwidoczniej jej dotychczasowi partnerzy mieli na ten temat nieco inne zdanie i z tego powodu rozstawała się z nimi po dość krótkim czasie.

Mimo porażek w miłosnych podbojach celebrytka nie traci wiary w istnienie prawdziwej miłości i stosunkowo niedawno zakomunikowała, że nie umie żyć bez drugiej osoby:

Miłość jest ciężką pracą. Nie zawsze jest kolorowo. Zauroczenie i motyle w brzuchu trwają chwilę. Prawdziwa miłość polega na wzajemnym słuchaniu się, odkrywaniu, docieraniu. Byciu dla siebie i dawaniu, a nie tylko braniu. Po euforii zakochania przychodzi codzienne życie, czasami monotonia – i nie ma w tym nic złego. To normalny proces. Trzeba to ogarnąć, a nie porzucać związek jak zepsutą zabawkę. Ludzie się zmieniają, a związki razem z nami. Na pewno nie umiem żyć bez miłości.

Julia Wieniawa – fot. Screenshot @juliawieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów razem?

Życie prywatne młodziutkiej gwiazdy znów stało się gorącym tematem dla mediów. W poniedziałek Wieniawa wybrała się do zaprzyjaźnionej Stadniny Koni Ferensteinów. Swoją wizytę skrupulatnie zrelacjonowała na Instagramie. Oprócz Karoliny Ferenstein – Kraśko na zdjęciach możemy zobaczyć również byłego partnera Julii – Nikodema Rozbickiego.

Mimo rozstania, para aktorów pozostała w przyjacielskiej relacji. Co jakiś czas fotoreporterzy „przyłapują” młode gwiazdy na wspólnym spędzaniu czasu. Ostatnio Nikodem wspierał byłą dziewczynę na koncercie oraz towarzyszył jej podczas premiery spektaklu Gra. Takie sytuacje tylko podsycają plotki o ponownym zejściu się pary. Mimo licznych spekulacji Julia podczas każdego wywiadu stanowczo zaprzecza, jakoby wróciła do Rozbickiego:

Nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź.

Filmikiem z relacją z wypadu podzielił się także Nikodem. Przyjaciele, galopując po mazurskich stepach i brodząc w gałkowickich wodach wyglądali na bardzo zadowolonych ze wspólnie spędzanego czasu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Fani medialnej pary niejednokrotnie dali wyraz swojego niezadowolenia z rozstania ulubieńców, dlatego w komentarzach pod postami chętnie wyrażają swoją aprobatę z ewentualnego powrotu idoli do związku:

  • Ale fajnie Was widzieć razem!
  • Za każdym razem, gdy widzę Cię z Nikodemem, moje serce rośnie. Nieważne, czy jesteście w związku, czy jesteście przyjaciółmi, widać jak bardzo uszczęśliwiacie siebie nawzajem małymi gestami. To jest piękne!
  • Aż chce się patrzeć i patrzeć.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Bartek

Krzysztof Gonciarz - fot. Instagram @kgonciarz

Popularny YouTuber dokonał coming outu! Krzysztof Gonciarz w końcu zdradził swoją orientację. „Jakbym był kobietą…”

Maryla Rodowicz - fot. AKPA, Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz opowiedziała o trudnym dzieciństwie. „Aresztowano mojego ojca i skazano moją rodzinę na wieczną tułaczkę”