w

Antek Królikowski po długiej przerwie wrócił do social mediów. Na start przekazał świetne wieści!

Antek Królikowski wrócił na Instagram @Instagram @antek.krolikowski
Antek Królikowski wrócił na Instagram @Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski po fali głośnych afer z jego udziałem, zupełnie ograniczył aktywność w mediach społecznościowych. Teraz wrócił, by przekazać wspaniałe wieści!

Tego roku Antek Królikowski jak na razie nie może zaliczyć do udanych. Przez kilka długich tygodni regularnie pojawiał się na pierwszych stronach gazet z uwagi na liczne afery z jego udziałem. Wszystko zaczęło się od tego, że gdy jego syn, Vincent, przyszedł na świat, Pudelek opublikował artykuł, w którym poinformował, że jego małżeństwo z Joanną Opozdą jest już przeszłością. Na jaw wyszło, że aktor zaczął imprezować i oszukiwać żonę, a ostatecznie porzucił ją dla innej kobiety.

Krótko po tym aktor postanowił zostać włodarzem federacji organizującej walki freak fightowe. Podczas pierwszej konferencji ogłosił, że w oktagonie zmierzą się ze sobą sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Informacja ta w mgnieniu oka obiegła media i wywołała burzę. Na Królikowskiego spłynęła ogromna fala krytyki, nie tylko ze strony fanów, ale i osób z pierwszych stron gazet. Kamil Glik w ostrych słowach podsumował ten pomysł.

Antek jeszcze przez jakiś czas próbował w to brnąć, tłumacząc, że to była wyłącznie prowokacja, aby przyciągnąć publikę, jednak i tak nikt nie dał wiary jego słowom. Ostatecznie podjął decyzję o tymczasowym zawieszeniu kariery i ograniczeniu aktywności w mediach społecznościowych.

Antek Królikowski wraca na Instagram, by przekazać świetne wieści

Oczywiście 33-latek jeszcze jakiś czas po tym przypomniał o sobie. Krótko po tym, jak wydał oświadczenie, w którym poinformował, że chce skupić się na swoim zdrowiu, wyemitowano odcinek programu Przez Atlantyk, w którym wyznał, że choruje na stwardnienie rozsiane. Jak dotąd nie zdecydował się tego skomentować.

Można powiedzieć, że sytuacja nieco się ustabilizowała, od kiedy przestał się udzielać. Od czasu do czasu tabloidy odsłaniają kolejne kulisy jego rozwodu z Opozdą. Tak było ostatnio, gdy pojawiły się pogłoski, że oboje będą chcieli unieważnić ślub kościelny.

Kto podejrzewał, że aktor zaliczy spektakularny powrót do mediów społecznościowych, ten poniekąd się nie mylił. W najmniej oczekiwanym momencie Antek uaktywnił się na Instastory i na start przekazał świetne wieści.

Okazuje się, że gwiazdor wziął ostatnio udział w wydarzeniu upamiętniającym jego zmarłego ojca, Pawła Królikowskiego. Poinformował, że w Zduńskiej Woli, skąd pochodzi aktor, odbyło się oficjalne otwarcie skweru im. Pawła Królikowskiego.

Dziękujemy całemu miastu za ten wspaniały gest — napisał pod zdjęciem.

Aktor zaprezentował również dwa krótkie nagrania, na których możemy zobaczyć pamiątkowe fotografie z jego ojcem oraz przez chwilę wysłuchać koncertu orkiestry dętej. Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Anna Mucha, fot. Instagram @taannamucha

Internauta przyznał, że jest zniesmaczony „obwisłym, za tłustym biuścikiem” Anny Muchy. Dosadna riposta aktorki zwala z nóg

Satelity przejęły niebo - fot. Pexels @Rafael Cerqueira, @Pixabay

Fotograf uchwycił zatrważający widok. Nocne niebo w Stanach Zjednoczonych niemal zupełnie zdominowały… satelity