w

Nikodem Rozbicki już nie jest brunetem! Nową fryzurą pochwalił się podczas wyjazdu z Julią Wieniawą. W pierwszej chwili go nie poznaliśmy

Nikodem Rozbicki, fot. Instagram @nikodamn
Nikodem Rozbicki, fot. Instagram @nikodamn

Nikodem Rozbicki wybrał się ostatnio na wspólne wakacje z Julią Wieniawą. Właśnie pochwalił się pierwszymi zdjęciami z wyjazdu. W pierwszej chwili trudno go rozpoznać, bo rozjaśnił włosy. Jak teraz wygląda?

Nikodem Rozbicki jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. W 2017 roku podjął studia na Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej. Na szklanym ekranie zadebiutował dokładnie pięć lat wcześniej w filmie Bejbi Blues. Widzowie mogą go kojarzyć także z 2. i 3. części Listów do M., Świtezianki, Dywizjonu 303 czy Miszmasz, czyli kogel-mogel 3.

W ostatnim czasie zrobiło się o nim głośno za sprawą związku z Julią Wieniawą. Para ogłosiła, że jest razem w listopadzie 2020 roku. Od tamtego czasu są niemalże nierozłączni. Tym razem wybrali się razem na Malediwy.

Nikodem Rozbicki już nie jest brunetem

Praca aktora nie należy do najłatwiejszych. Przede wszystkim ważne jest to, by mieć doskonałą pamięć, umieć improwizować, a także być skorym do przechodzenia spektakularnych zmian.

W najbliższym czasie Nikodem ma pojawić się w serialu Bracia. U jego boku miał pojawić się Antoni Królikowski, jednak z uwagi na aferę wynikłą po pierwszej gali federacji Royal Division, były partner Julii zawiesił chwilowo karierę. Nim zobaczymy go na szklanym ekranie, 29-latek wyjechał z ukochaną na Malediwy, by tam naładować akumulatory. Wielkie było zdziwienie internautów, gdy udostępnił na Instagramie pierwsze selfie. Okazuje się, że po jego ciemnych włosach nie ma już śladu. Obecnie ma końce pomalowane na blond, a jedynie przy odroście możemy zobaczyć jego naturalny odcień. Z opisu można wywnioskować, że zmianę tą przeszedł na potrzeby serialu.

Trochę Adaś, trochę jednak wciąż Nikodem — napisał pod ujęciem.

Co myślicie o tej zmianie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Stranger Things 4, Netflix - fot. YouTube

Stranger Things sezon 4 – mamy pierwszy oficjalny trailer

Katarzyna Bosacka fot. Instagram @katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka sprawdziła, który żurek lub zakwas warto kupić na Wielkanoc 2022. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?