w

Stranger Things sezon 4 – mamy pierwszy oficjalny trailer

Stranger Things 4, Netflix - fot. YouTube
Stranger Things 4, Netflix - fot. YouTube

Stranger Things sezon 4. już wkrótce trafi na ekrany. Wiemy, kiedy premiera na Netfliksie oraz mamy pierwszy oficjalny zwiastun. Będzie się działo!

Stranger Things to amerykański serial stworzony przez braci Dufferów dla platformy Netflix. Horror science-fiction od pierwszego sezonu cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów za sprawą niezwykle ciekawej fabuły. Akcja toczy się w latach 80. w stanie Indiana. Nawiązuje on do popkultury tamtego okresu, w tym do twórczości Johna Carpentera, Stevena Spielberga, Stephena Kina czy Ridleya Scotta. Pierwszy odcinek serii wyświetlono 15 lipca 2016 roku na wymienionej wcześniej platformie streamingowej. Nie tylko widzowie byli zachwyceni pomysłem scenarzystów, ale i krytycy, którzy zachwycali się m.in. stylizacją na lata 80., aktorstwem, reżyserią, nawiązaniami do filmów z lat 80. czy klimatem.

Trzeci sezon zakończył się w najgorszym momencie z możliwych. Przypomnijmy tylko, że grupa nastolatków stoczyła walkę z łupieżcą w Starcourt. W międzyczasie dowiedzieli się, że pod budynkiem znajduje się tajna baza Rosjan. Niestety Jedenastka, ratując grupę swoich przyjaciół, straciła wszystkie mocy. Czy uda jej się ją odzyskać?

Stranger Things sezon 4 – trailer

Wszyscy z niecierpliwością czekali na dzień, w którym produkcja ogłosił premierę długo wyczekiwanego 4. sezonu. Przypomnijmy tylko, że od wyemitowania pierwszego odcinka poprzedniej części minęły niespełna trzy lata.

Stranger Thing sezon 4. z pewnością nie zawiedzie widzów. Tym razem rozpoczyna się on dokładnie pół roku po tym, jak przyjaciele stoczyli w Starcourt walkę z łupieżcą umysłów. Niestety Mike, Jedenastka, Dustin, Lucas i Max po raz pierwszy zostali rozdzieleni. Muszą także odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ponieważ właśnie rozpoczęli naukę w szkole średniej.

Choć wydawać by się mogło, że pokonali już zagrożenie, nieoczekiwanie w ich życiach pojawia się kolejna przerażająca, nadprzyrodzona siła. Grupa musi rozwiązać kolejną tajemnicę, dzięki której być może udałoby im się w końcu pokonać potwory nękające co i rusz ich rodzinną miejscowość i nie tylko.

Także i tym razem w produkcji pojawi się kilka nowych postaci, wśród nich znajdą się: Robert Englund (Victor Creel), Jamie Campbell Bower (Peter Ballard), Eduardo Franco (Argyle), Joseph Quinn (Eddie Munson), Sherman Augustus (podpułkownik Sullivan), Mason Dye (Jason Carver) i jeszcze kilka innych postaci. Oczywiście nie zabraknie Millie Bobby Brown, Finna Wolfharda, Noah Schnappa czy Gatena Matarazzo.

Jeden z twórców serialu wyznał, że tym razem akcja będzie toczyć się w trzech lokalizacjach jednocześnie.

Rodzina Joyce i Byers wyjechała pod koniec trzeciego sezonu. Są w Kalifornii – zawsze chcieliśmy mieć estetykę przedmieścia w stylu „ET”. , co w końcu w tym roku zrobiliśmy na pustyni; a potem mamy Hoppera w Rosji; a potem oczywiście mamy grupę pozostającą w Hawkins. Mamy więc te trzy wątki, które są ze sobą powiązane i jakby splecione ze sobą, ale to po prostu bardzo różne tony – powiedział Matt Duffer podczas panelu Contenders Television w Deadline.

Najnowszy sezon został podzielony na dwie części. Premiera pierwszego „tomu” zaplanowana jest na 27 maja, a drugiego na 1 lipca.

Wiemy, że z niecierpliwością czekaliście na ten moment, dlatego też przedstawiamy wam trailer Stranger Thing sezon 4.

Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Filip Chajzer, fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer zaliczył niefortunną wpadkę w DDTVN. Kamery zarejestrowały, jak klnie na wizji! To musiało BOLEĆ

Nikodem Rozbicki, fot. Instagram @nikodamn

Nikodem Rozbicki już nie jest brunetem! Nową fryzurą pochwalił się podczas wyjazdu z Julią Wieniawą. W pierwszej chwili go nie poznaliśmy