w

DramatDramat

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaprezentowali nowego psa! Fani pytają, co z poprzednim

fot. Instagram / juliawieniawa

O relacji miłosnej Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego wraz z upływem czasu dowiadujemy się coraz to więcej. Na przełomie października dowiedzieliśmy się przecież, że para mieszka razem. Natomiast na dosłownie chwilę przed rozpoczęciem świąt Bożego Narodzenia para na Instagramie pochwaliła się nowym członkiem rodziny, którym jest pies. Ogłoszenie to nie do końca spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród fanów.

Para aktorów z nowym członkiem rodziny

Dokładnie we wtorek na Instagramie Julii Wieniawy mogliśmy ujrzeć post, w którym ta chwali się swoim nowym psem wraz ze swoim wybrankiem – Nikodemem Rozbickim. Z fotografii opublikowanych w sieci możemy śmiało wyczytać, że para jest zachwycona i podekscytowana czworonogiem. Znane jest także imię i rasa. To BOWIE, szczeniak Cavapoo, który powstaje z krzyżówki pudla miniaturowego i Cavalier King Charles Spanielem. Wedle informacji, taki pies zazwyczaj mierzy od 22 do nawet 35 centymetrów.

Poznajcie naszego nowego członka rodziny. BOWIE” – dokładnie takimi słowami 23-latka zaprezentowała swojego pupila.

Nie zabrakło wyrazów gratulacji i szczęścia ze strony koleżanek Wieniawy. Przykładowe komentarze pod najnowszym postem brzmią następująco: -„Moje wymarzone imię dla psa” – napisała Maffashion. Padła również propozycja wspólnego spaceru od Dziarmy: „Kiedy wspólny spacer, sąsiadka?”.

Komentarze fanów podzielone

Spoglądając jednak na komentarze fanów i internautów nie sposób nie wspomnieć o tym, że są one bardzo podzielone. Można spotkać się ze zdaniami w stylu:pies to nie zabawka”, czy też, żepsa można adoptować”. Pojawiły się także dwa przypiski, na które aktorka odpowiedziała. Pierwszy był zapytaniem co z Guciem, a więc maltańczykiem, którego aktorka Rodzinki.pl zakupiła po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. –Jest mamy 🙂 Nie mogę się doczekać, aż się poznają! Będą najlepszymi przyjaciółmi, czuję to.”

Do tego padło jeszcze zapytanie o Klasyka, a więc czworonoga jeszcze ze związku z właśnie wspomnianym Królikowskim. – Klasyk jest Antka. Nie będę opisywać prywatnych okoliczności, w jaki sposób pożegnałam się z Klasykiem, ale najważniejsze, że jest mu dobrze wyjaśniła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Źródło: Instagram.com/juliawieniawa

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Tom Holland uważa, że w kolejnym filmie Spider-Man powinien być kobietą! Brakuje mu różnorodności

Szymon Hołownia zostanie ojcem po raz drugi!