w

HahaHaha SuperSuper

Czy Julia Wieniawa faktycznie znów jest samotna? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości!

Fot. Instagram / Julia Wieniawa

W ostatnim czasie sporo mówiło się o rozstaniu Julii Wieniawy z Nikodemem Rozbickim. Po jej hucznie obchodzonych urodzinach nikt już nie ma wątpliwości, jak jest naprawdę.

W sieci od jakiegoś czasu roiło się od plotek dotyczących związku Julii Wieniawy z Nikodemem Rozbickim. Para była ze sobą od dobrych kilku miesięcy i regularnie publikowała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Atmosferę podgrzały wieści, że podczas urodzin Nikodem Rozbicki miał nie siedzieć blisko Julii, co mogło sugerować, że para faktycznie się rozstała. Julia ostatecznie opublikowała dwa zdjęcia z urodzin na Instagramie i rozwiała wszelkie wątpliwości.

Na pierwszym z nich widać młodą aktorkę w wieczorowej kreacji z lampą alkoholu w dłoni. Julia napisała: Mój super urodzinowy wieczór z przyjaciółmi 🤍 Dziękuję za ten czas!

Natomiast na drugim zdjęciu z imprezy możemy ponownie zobaczyć razem zakochaną parę, która namiętnie się całuje. Nie ma zatem wątpliwości, że Julia nadal jest z Nikodemem!

Fot. Instagram / Julia Wieniawa

Julia w rzeczywistości urodziny ma 23 grudnia, ale fani już pośpieszyli z życzeniami pod zdjęciami pięknej młodej aktorki.

  • Nigdy się nie zmieniaj ❤️
  • Stówka! 🙌
  • Samych najlepszosci🥰❤️✨
  • Happy bday!!!❤️
  • Wspaniałości zdolniacho💜
  • 100 lat babe ! 🥳💓💓
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Jarosław Jakimowicz - fot. YouTube screenshot

Jarosław Jakimowicz zachwycony „Lex TVN”. „Pożegnajmy to dziadostwo”

Małgorzata Godlewska publikuje zdjęcia z próby gwałtu przez taksówkarza! „Zablokował drzwi i zaczął ściągać spodnie”