w

Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. „Jest dobrze, naprawdę dobrze”. Czy gwiazda wyszła za mąż?!

Małgorzata Ohme - fot. Instagram @gosiaohme
Małgorzata Ohme - fot. Instagram @gosiaohme

Małgorzata Ohme znana jest dobrze fanom śniadaniowych programów. Od dawna pojawia się w roli prowadzącej w Dzień Dobry TVN. Dziennikarka jest także ekspertem od relacji rodzinnych. Jednak w życiu prywatnym nie mogła liczyć na udaną relację miłosną. Tym bardziej fanów zaskoczyło zdjęcie w sukni ślubnej.

Małgorzata Ohme może pochwalić się dość udaną karierą. Współpracowała z TVP2, TLC, Onetem i wieloma innymi. Od wielu lat spisuje się także w roli prezenterki. Większość właśnie stąd ją kojarzy, gdyż od 2019 roku należy do grona prowadzących program poranny Dzień dobry TVN. Jednak poza życiem zawodowym nie było u niej tak kolorowo.

Dziennikarka ma za sobą nieudany wieloletni związek. Do 2015 roku była żoną psychologa Rafała Ohme. Para ostatecznie rozwiodła się po kilkunastu latach bycia razem. Owocem ich związku jest dwójka dzieci, Jerzy i Klara. Od czasu rozstania celebrytka pozostawała przez długi czas sama. Fanów tym bardziej zaskoczyło, że opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w sukni ślubnej.

Dzisiaj wychodzę za mąż. Takie rzeczy tylko w DDTVN. Bądźcie ze mną w tak ważnym dniu — napisała.

Fani szybko zaczęli gratulować i cieszyć się z radosnej nowiny. Gwiazda postanowiła zawrzeć głos w sprawie i zdradzić więcej szczegółów.

Małgorzata Ohme wzięła ślub?

Szybko okazało się, że Ohme nabrała fanów, ponieważ gwiazda w rzeczywistości nie wyszła za mąż. Zmylić wszystkich było o tyle łatwiej, że gwiazda jest od kilku lat zaręczona. Jej wybrankiem jest biznesmen, Rafał Jakóbiak.

Nie wyszłam za mąż i nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze to zrobię. Nie ma to dziś dla mnie znaczenia, choć uwielbiam śluby innych, ale ja wzięłam ślub ze sobą. Zachwyca mnie to zdjęcie. Moja wolność w nim i poczucie szczęścia, pastisz panny młodej, która już nie jest ani panną, ani młoda. Ale w tym zdjęciu jest jakaś piękna energia, pytacie mnie ostatnio o to, skąd ona we mnie. Uwolniłam to co mnie hamowało, wykonałam pracę, która wyczyściła przestrzeń wokół mnie, więc dziś wszystko zakwita, pnie się do góry, już nie wokół mnie, ale we mnie. Jest dobrze, naprawdę dobrze. Tulę Was i wypatruję na ścieżce…. – tłumaczyła na Instagramie.

Okazało się, że suknia ślubna była jedynie na potrzeby programu. Ślub dla dziennikarki miał w tym przypadku wymiar metaforyczny. Odnalazła ona w końcu spokój i równowagę, które pozwoliły jej poczuć się dobrze ze sobą samą. Gwiazda przyznała jednak, że prawdziwego ślubu nie planuje.

Podobała Wam się prezenterka w białej sukni?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Magdalena Kuźniacka - fot. Instagram @magdalena_kuzniacka

Gwiazda Rolnik szuka żony została mamą! Pochwaliła się radosną nowiną i pokazała pociechę. „Powitaliśmy na świecie nasze nowo narodzone dziecko”

Johnny Depp - fot. screenshot Youtube @webtomne

Johnny Depp wraca na salony. Gwiazdor ma nową współpracę. Żadna inna gwiazda TYLE na tym nie zarobiła!