w

Co to za matka! W bestialski sposób zabiła maleńką córeczkę, bo ta polubiła nową partnerkę ojca

Zabiła córkę z zazdorości - fot. screenshot Twitter @FrancoScarsell2, @localteamtv
Zabiła córkę z zazdorości - fot. screenshot Twitter @FrancoScarsell2, @localteamtv

Matka potwór — te słowa najlepiej opisują 24-latkę z Włoch, która w bestialski sposób zabiła własną córkę. Zrobiła to z zazdrości o to, że dziewczynka polubiła nową partnerkę ojca.

Martina Patti, która mieszkała w sycylijskim miasteczku Mascalucia od początku próbowała odsunąć od siebie podejrzenia. Policjantom zeznała, że gdy w poniedziałek wracała z córką, Eleną Del Pozzo, z przedszkola, zatrzymał się obok nich samochód, w którym siedziało trzech zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn. To oni mieli porwać dziewczynkę i zażądać od rodziny okupu. Przez cały czas wskazywała, że może być w to zamieszany ojciec dziewczynki. Śledczy jednak szybko dostrzegli, że kłamie. Powód? Doszli do wniosku, że rodzina jest za biedna, by ktokolwiek mógł domagać się od nich pieniędzy za dziecko.

Zabiła córkę z zazdrości

Ta zbrodnia wstrząsnęła całą okolicą. Gdy matka dziewczynki zasiadła na ławie oskarżonych, jej adwokatka powiedziała:

To było dramatyczne przesłuchanie złamanej i udręczonej kobiety, która zrobiła coś, do czego nigdy nie sądziła, że jest zdolna.

Być może wcześniej nie sądziła, że jest zdolna do tego, by zabić córkę, a jednak to zrobiła i to w potworny sposób. Następnego dnia, po tym, jak zgłosiła zaginięcie, w jej domu odbyło się przeszukanie. To właśnie wtedy przyznała, że zadźgała dziewczynkę nożem kuchennym.

Nie pamiętam, o czym myślałam, gdy dźgałam moją córkę. Nie byłam sobą — powiedziała.

Zaraz po tym zaprowadziła śledczych na pobliską łąkę. To właśnie tam, w płytkim grobie, złożyła ciało dziewczynki owinięte workami na śmieci, a następnie przysypała je ziemią i pyłem wulkanicznym z Etny. U dziewczynki stwierdzono rany kłute na plecach, koło ucha i karku. Nie wiadomo, co stało się z nożem.

Na miejscu zbrodni w krótkim czasie pojawił się ojciec dziewczynki. Towarzyszyła mu jego partnerka, którą tak bardzo polubiła czterolatka. Na widok jej poranionego ciała, zalał się łzami.

Jeden z policjantów powiedział, że to była koszmarna zbrodnia dokonana przez kogoś, kto nie potrafi powiedzieć, dlaczego ją popełnił. Patti do teraz nie potrafi powiedzieć, czym się kierowała, katując córkę.

24-latka rozstała się z ojcem dziewczynki, ponieważ jak donosi Newsweek, ich związek naznaczony był zazdrością i przemocą. Prokurator podkreślił w notatce, że kobieta mogła kierować się zazdrością, ponieważ Elena z wzajemnością polubiła nową partnerkę mężczyzny.

Jednym z możliwych powodów, które pchnęły Martinę do tego czynu, może być zazdrość nie tylko o nową partnerkę byłego męża, ale także o przywiązanie do niej córki — stwierdził szef policji w Katanii, Piercarmine Sica.

Patti została oskarżona o morderstwo i próbę ukrycia zwłok. Ludność z miasteczka nadal nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło. W minioną środę odprawiono mszę świętą za duszę czterolatki.

Jestem w szoku. Dowiedziawszy się o tym, wybuchnąłem płaczem. To wyjątkowy dramat, o którym nigdy nie chcieliśmy usłyszeć — powiedział burmistrz Enzo Magra.

To ogromna tragedia…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wołodymyr Zelenski - fot. Instagram @zelenskiy_official

Rosjanie próbowali przeprowadzić kolejny zamach na Wołodymyra Zełenskiego! Wiceminister spraw wewnętrznych apeluje

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @NEOSiAM 2021

Scena jak z horroru. Próbował zepchnąć jadącego busa z drogi. Gdy kierowca się zatrzymał, ruszył na niego z maczetą!