w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Artur z „Rolnik szuka żony” może pożałować. Blanka przeszła obłędną metamorfozę! Fani są zachwyceni jej wyglądem [FOTO]

Blanka - fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny
Blanka - fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny

Rolnik szuka żony wzbudza wiele emocji. Jednak jeszcze większe emocje wywołuje obserwowanie dalszych losów bohaterów po programie. Tym razem wielkim zaskoczeniem była metamorfoza Blanki. Fani nie mogli wyjść z podziwu.

10. edycja programu Rolnik szuka żony wprowadziła wielu interesujących uczestników. Niektórzy przypadli widzom do gustu, a inni, jak Waldemar, niekoniecznie. Jednak ich medialna ścieżka często nie kończy się wraz z zakończeniem show. Później fani chętnie obserwują, jak potoczyły się ich losy w parze czy też solo. Większość z nich bowiem pozostaje aktywna w mediach społecznościowych.

Tak jest w przypadku Blanki Świercz, która była kandydatką Artura, ale ostatecznie przegrała walkę o serce rolnika z Sarą. Jednak wcale nie ubolewa nad stratą, a wręcz przeciwnie rozkwita. 24-latka obroniła tytuł magistra z psychologii i wciąż pozostaje pełną energii i humoru dziewczyną. W dodatku mocno się zmieniła i zaczęła randkować. Na jej profilu w social mediach można było zobaczyć kadry z romantycznej kolacji.

Blanka i Artur - fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny
Blanka i Artur – fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny

Blanka olśniewa na randce z tajemniczym mężczyzną

Okazuje się, że 24-latka nie marnuje czasu na żale. Nie tylko w dalszym ciągu się rozwija, ale także przeszła ogromną metamorfozę. Fani z programu pamiętają ją jako naturalną i uroczą blondynkę. Na ostatnio wrzuconej relacji można było zobaczyć ją w zupełnie innym wydaniu. Makijaż zrobił swoje, a dodatkowo Blanka skorzystała z jednego z filtrów aplikacji. Efekt był oszołamiający, a fani nie mogli wyjść z podziwu.

  • Bosko!
  • Wow wyglądasz świetnie.
  • Ale zmiana! Rewelacja!
  • Już wcześniej byłaś ładna, ale teraz to w ogóle ogień!

Dodatkowo wiadomo, że psycholożka z Szydłowca zaczęła randkować. Na jej relacji można było zobaczyć, że spędzała czas w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Para wybrała się na pizzę i drinka.

Myślicie, że Artur pożałuje decyzji?

Blanka - fot. Instagram @blanka.swiercz
Blanka – fot. Instagram @blanka.swiercz
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

3 komentarzy

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Adam Małysz - fot. Instagram @adammalyszofficial

Adam Małysz szczerze o rodzicielstwie. Wyznał, czemu nie chciał więcej dzieci. „Ciężko jest myśleć o większej rodzinie”

Popek, Orsu Corsu - fot. Instagram @popek_oficjalnie, screenshot YouTube @GROMDA

Wielki powrót Popka? Stoczy debiutancką walkę na GOŁE PIĘŚCI! GROMDA ogłosiła jego rywala. To się może źle skończyć