w

Waldemar z „Rolnik szuka żony” stanowczo komentuje aferę ze swoim udziałem. „Grunt to pozostać sobą”

Waldemar z "Rolnik szuka żony" - fot. YouTube @rolnikszukazony
Waldemar z "Rolnik szuka żony" - fot. YouTube @rolnikszukazony

Odkrycie, którego dokonała produkcja na temat Waldemara, to największy szok w tej edycji programu Rolnik szuka żony. Uczestnik przerwał milczenie. Odniósł się do sprawy na swoim Instagramie. Co sądzi o zawirowaniach wokół swojej osoby?

Rolnik szuka żony to uwielbiany przez widzów program Telewizji Polskiej. W aktualnej, dziesiątej edycji show występuje piątka uczestników: 35-letnia Anna z Wielkopolski, 41-letni Waldemar z Kujaw, 27-letni Dariusz spod Łodzi, 28-letni Artur z Mazowsza oraz 40-letnia Agnieszka z województwa warmińsko-mazurskiego.

Format ten zakłada, że na gospodarstwo rolników przyjeżdżają kandydatki bądź kandydaci do ich serca. W tym sezonie jeden z uczestników nie dostosował się do zasad panujących w programie.

Waldemar z „Rolnika” przerywa milczenie

Produkcja dotarła do informacji, że Waldemar utrzymywał kontakty z pewną kobietą poza programem. Skonfrontowany z tym oskarżeniem najpierw zaprzeczał, ale przyparty do muru przyznał, że faktycznie pojawiła się pewna osoba w jego życiu. Zapewniał jednak, że teraz program jest jego priorytetem. Reżyser zażądał, żeby mężczyzna zadzwonił do tajemniczej kobiety i zerwał z nią kontakt. Rolnik zgodził się na to. Rozmowa telefoniczna przebiegła dosyć szybko, ale jego rozmówczyni była wyraźnie zdziwiona taką decyzją.

Następnie Waldemar musiał powiedzieć o tym kandydatkom. Ku zdziwieniu widzów, przyjęły to bardzo spokojnie. Doceniły jego szczerość i żadna nie zdecydowała się zakończyć przygody z programem.

Teraz w mediach społecznościowych mężczyzny pojawiło się jego stanowisko w tej sprawie. W komunikacie zaznaczył, że nieważne, jakie dostaje komentarze, nic nie jest w stanie zepsuć jego dobrego samopoczucia.

Grunt to pozostać sobą i uśmiechać się, bo życie – mimo swych nieprzewidywalnych torów – jest piękne. Zaznaczam: ten uśmiech z mojej twarzy nie zniknie, bo mam się z czego cieszyć. Jeśli są tacy, którzy myślą, że radość na mojej twarzy zniknie, bo coś tam sobie piszą, to się jeszcze zdziwią, jak radosny i szczęśliwy jestem – napisał, dołączjąc do tekstu swoje zdjęcie z Cannes.

Polubiliście Waldemara w programie?

fot. Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Rafał Brzozowski, Edyta Górniak - fot. Instagram @rafal_brzozowski_official @edytagorniak

Edyta Górniak przerwała milczenie. Zdradziła, co tak naprawdę łączy ją z Rafałem Brzozowskim. „Jestem zakochana”

Horoskop tygodniowy 6-12 listopada, znaki zodiaku

Horoskop tygodniowy od 6 do 12 listopada. Wszystkie znaki zodiaku. Sprawdź, co przepowiadają gwiazdy