w

Antek Królikowski wyznał Opoździe miłość przed kamerami. Jest szansa na uratowanie ich małżeństwa?

Antek Królikowski, Joanna Opozda
Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski zdobył się na szczere wyznanie przed tysiącami widzów. Czy w ten sposób uda mu się odzyskać żonę?

Antek Królikowski i Joanna Opozda niedawno zostali rodzicami. Choć ten moment powinien być przepełniony radością, krótko po tym media obiegła wieść o ich rozstaniu. Pudelek poinformował, że aktor w ostatnim czasie poznał inną kobietę, dla której postanowił zostawić żonę.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – mówiło źródło tabloidu

Małżonkowie jak na razie nie skomentowali tych doniesień, jednak wiele wskazuje na to, że jest w nich sporo prawdy. Królikowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania i zamieszkał u rodziny. Choć stara się wywiązywać z rodzicielskich obowiązków i regularnie odwiedza synka, internauci cały czas krytykują go za nieodpowiedzialne zachowanie.

Antek Królikowski wyznał Joannie Opoździe miłość przed kamerami

Choć Opozda ciężko znosiła ciążę i w tym czasie trzykrotnie trafiła do szpitala, nie zniechęciło to Antka do przyjęcia kolejnej propozycji zawodowej. W listopadzie ubiegłego roku zdecydował się wziąć udział w programie Przez Atlantyk.

Uczestnicy przez około miesiąc mieszkali na łodzi, którą przemierzali ocean. Była to dla nich nie tylko świetna przygoda, ale i spore wyzwanie. Musieli zmierzyć się z nieprzewidywalnym żywiołem, a także przez cały ten czas nie mieli kontaktu z rodziną. Królikowski przekonywał przed kamerami, że bardzo tęskni za żoną, co może świadczyć o tym, że wtedy jeszcze nie byli skonfliktowani.

Tęsknimy za sobą, to jest oczywiste. […] Czuję się trochę, jakbym wyjechał na jakąś wojnę. Żona czeka w domu. Brakuje mi jej, a teraz to się spotęguje, bo nawet nie będziemy mogli pogadać.

W drugim odcinku widzowie byli świadkami niezwykle romantycznej sceny. Aktor mógł przez chwilę porozmawiać z żoną, która korzystając z okazji, zapytała go o to, co by bez niej zrobił. Mężczyzna bez chwili zawahania odpowiedział:

Kochanie, bez Ciebie, to ja bym sobie nie dał rady. Kocham Cię.

Aż trudno uwierzyć, że krótko po tym podjęli decyzję o rozstaniu. W mediach przybywa coraz więcej informacji świadczących o tym, że Joanna chce złożyć pozew rozwodowy, a także ubiegać się o alimenty na Vincenta.

Myślicie, że jest szansa na to, by wrócili do siebie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Kim Kardashian

Kim Kardashian radzi, jak odnieść sukces w biznesie: „Podnieście swoje tyłki i pracujcie!”. Internauci wytykają jej ignorancję

Magda Gessler

Magda Gessler podejmuje współpracę tylko po spełnieniu tych warunków. Lista jest naprawdę długa