w

24-latka chciała pięknie wyglądać. Takiego efektu się nie spodziewała [VIDEO]

fot. TikTok

Pewna Amerykanka zdecydowała się na zabieg wypełniania ust. Była jednak w wielkim szoku, gdy po wizycie w gabinecie kosmetycznym spojrzała w lustro. Zabieg nie skończył się dla niej dobrze.

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego stosunkowo jest popularnym zabiegiem, na który decyduje się wiele kobiet. W trakcie zabiegu lekarz wstrzykuje preparat w usta, a następnie równomiernie go rozprowadza. Efekt utrzymuje się około pół roku.

Amerykanka, której filmik na TikToku został odtworzony ponad 13 mln razy, nie spodziewała się, że zabieg może być dla niej groźny.

Okazało się bowiem, że ma alergię na substancje użytą w wypełniaczu. 24-letnia Basia Query z Las Vegas w stanie Nevada po zabiegu doznała wstrząsu anafilaktycznego.

Kobieta już wcześniej dwa razy powiększała usta w podobny sposób bez niepokojących efektów. Po trzecim zabiegu na początku również wszystko wydawało się być w porządku. Dopiero po czasie sytuacja nagle się pogorszyła.

Usta Amerykanki zaczęły puchnąć do niewiarygodnych rozmiarów, wiec Basia została przewieziona do szpitala. W placówce lekarze stwierdzili, że nastąpiła reakcja alergiczna. Większość opuchlizny już zniknęła, ale jej usta nadal pozostają mocno posiniaczone.

Ocena: zero na dziesięć. Nie polecam – napisała Basia przy filmiku, który szybko stał się hitem.

@basiaquery 0/10 do not recommend #fyp #lips #hylauronpen ♬ Oh no, oh no, oh no, no no – Hip Hop

Wstrząs anafilaktycznely – co to?

Wstrząsy anafilaktyczne następują, gdy układ odpornościowy atakuje organizm chemikaliami, które mogą spowodować spadek ciśnienia krwi. Nieleczony wstrząs anafilaktycznely może prowadzić do śmierci i jest stanem bezpośredniego zagrożenia życia.

Wśród głównych przyczyn wstrząsu znajdują się uczulenia na leki, pokarmy i jady owadów. Chorych może uratować adrenalina.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Magdalena Stępień, Oliwier Rzeźniczak - fot. Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień wybrała się na grób synka. Piękny biały nagrobek zdobi mnóstwo kwiatów. „Przechodzę przez piekło”

Śmieją się z jej wyglądu. 21-latka pokazała swoje oczy. „Uważam, że dodają mi uroku” [VIDEO]