w

Śmieją się z jej wyglądu. 21-latka pokazała swoje oczy. „Uważam, że dodają mi uroku” [VIDEO]

fot. TikTok


Osoby, które posiadają unikalne cechy wyglądu, muszą czasem mierzyć się w sieci z niemiłymi komentarzami na swój temat. Samantha ma wyjątkowo duże gałki oczne, czym podzieliła się w mediach społecznościowych. Choć niektórzy wyśmiewają jej wygląd, 21-latka uważa, że „dodaje jej to uroku”.

Samantha McNab posiada blisko 240 tys. obserwujących na TikToku i często musi zmagać się z przykrymi komentarzami. Wszystko przez jej nienaturalne gałki oczne.

Część internautów wyśmiewa wyłupiaste oczy Samanthy porównując ją do bohaterów filmów Tima Burtona. Kobieta stara się jednak nie przejmować negatywnymi wpisami.

Pokazała, za co jest wyśmiewana

Niedawno TikTokerka postanowiła opublikować w sieci film, na którym podkreśla swoją cechę i odnosi się do komentarzy na swój temat. – „Zakryj to, co psuje wygląd twojej twarzy” – czytamy przy nagraniu.

21-latka na trwającym kilka sekund nagraniu początkowo zasłania swoje oczy, po czym zabiera rękę i odsłania swoje wyjątkowo duże oczy.

Albo sprawia, że wygląda lepiej – dodaje Samantha pod filmem.

Nagranie szybko zdobyło popularność i w ciągu kilku dni osiągnęło ponad 8 mln odsłon.

21-latka podkreśla, że uwielbia swoje duże oczy i nie rusza ją krytyka ze strony niektórych osób. – „Uważam, że dodają mi uroku” – stwierdziła.

@sam.mcnab

or makes it better 😏

♬ original sound – oscar
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

24-latka chciała pięknie wyglądać. Takiego efektu się nie spodziewała [VIDEO]

Marcin Hakiel wybrał się na randkę z nową ukochaną. Dzieci już ją polubiły? „Kaśka niech żałuje”