w

[WIDEO] Przerażające sceny w Świeciu. Mężczyzna potrącił dziecko na przejściu dla pieszych i zwiał!

Mężczyzna potrącił dziewczynkę w świeci - fot. Facebook @Komenda-Wojewódzka-Policji-w-Bydgoszczy
Mężczyzna potrącił dziewczynkę w świeci - fot. Facebook @Komenda-Wojewódzka-Policji-w-Bydgoszczy

Funkcjonariusze policji z Bydgoszczy udostępnili nagranie, na którym uchwycono, jak rozpędzony mężczyzna wjeżdża w kilkuletnią dziewczynkę na przejściu dla pieszych, a następnie ucieka!

Do tragicznego w skutkach zajścia doszło w piątek 27 maja o godzinie 7.10 w Świeciu, województwo kujawsko-pomorskie na ulicy Żwirki i Wigury. Kierowca samochodu osobowego za nic miał obowiązujące przepisy ruchu drogowego i pędził przez miasto. W końcu doprowadził do tragedii — na przejściu dla pieszych wjechał w matkę prowadzącą dzieci.

Pirat drogowy potrącił dziewczynkę w Świeciu

Kierowca rozpędzony wjechał na rondo, następnie przejechał przez nie i nie zatrzymał się na przejściu dla pieszych, po którym poruszała się kobieta z 6-letnimi córkami. Gdyby nie jej szybka interwencja, mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Szczęście w nieszczęściu, bo potrącił jedną z dziewczynek, jednak nie odniosła ona poważniejszych obrażeń.

Na szczęście matka, która opiekowała się 6-letnimi córkami, zdążyła w porę je odciągnąć, unikając tragedii — skomentowała Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Obecnie funkcjonariusze zajmujący się wykroczeniami z komendy w Świeciu poszukują go. Zwrócili się z apelem do osób, które widziały zdarzenie z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 47 752 52 34 lub 112.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Mężczyzna zwijał się z bólu na przystanku - fot. Pixabay/soumen82hazra, strazmiejska.waw.pl/

Warszawska straż miejska znalazła mężczyznę wijącego się z bólu na jednym z przystanków. Byli w szoku, gdy dowiedzieli się, co zrobił

Policjanci weszli na posesję 69-latka. Osłupieli na widok znaleziska