w

Viki Gabor zmaga się z egzaminem ósmoklasisty. Zdradziła, jakie ma dalsze plany. „Nie czułabym się komfortowo”

Viki Gabor fot. @vikigaborofficial

Viki Gabor właśnie podchodzi do egzaminu ósmoklasisty, którym kończy szkołę podstawową. Młoda wokalistka zdradziła, którym przedmiotem najbardziej się stresuje, a także opowiedziała o swoich dalszych planach.

Viki Gabor, a tak właściwie Wiktoria Gabor, zyskała popularność kilka lat temu, gdy pojawiła się w „The Voice Kids”. Nastolatka podbiła serca publiczności oraz jurorów i ostatecznie została finalistką drugiej edycji programu.

Wkrótce wokalistka mogła pochwalić się znacznie większym sukcesem. Viki reprezentowała bowiem Polskę podczas 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w którym pokonała konkurencję i zajęła zaszczytne pierwsze miejsce, dzięki czemu Polska zwyciężyła drugi rok z rzędu.

Viki Gabor podchodzi do egzaminu ósmoklasisty

Choć 15-latka cieszy się ogromną popularnością, jak na razie oprócz swojej kariery Gabor musi także skupiać się na edukacji, na której bardzo zależy jej rodzicom. Viki kończy właśnie szkołę podstawową, a w związku z tym przystępuje do egzaminu ósmoklasisty, od którego wyników może zależeć przyjęcie do wymarzonej szkoły średniej.

W rozmowie z dziennikarzami „Plotka” na konferencji TVP młoda wokalistka podzieliła się swoimi odczuciami związanymi z tym stresującym dla uczniów egzaminem. Okazuje się, że Viki szczególnie obawia się jednego przedmiotu.

Myślę, że matma jest najtrudniejsza, a najłatwiejszy angielski – stwierdziła.

Fakt, że nastolatka nie boi się egzaminu z języka angielskiego nie powinien dziwić – Viki nie tylko już kilka lat temu wykonywała piosenki w tym języku, ale także często posługuje się angielskimi zwrotami w trakcie wywiadów.

Gabor została także zapytana o dalsze plany związane z edukacją. Wygląda na to, że wokalistka zamierza kontynuować nauczanie indywidualne w liceum.

Raczej indywidualny. To nie zadziałałoby. Każdy by się na mnie patrzył, nie czułabym się komfortowo. Na tym etapie indywidualny tok nauczania to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o mnie – odpowiedziała Gabor na pytanie „Plotka”.

Myślicie, że Viki poradzi sobie z matematyką?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kinga Rusin odpowiada na wytoczony jej pozew i uderza w myśliwych. „To czyste okrucieństwo”

Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska - fot. screenshot Youtube @WojewodzkiKedzierski, Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak atakuje Elżbietę Zapendowską. Gwiazdy nie przebierały w słowach. „Coś jej nie pasuje i nie potrafi powiedzieć niczego obiektywnego”