w

Viki Gabor ogłosiła własny wakacyjny obóz. „Czeka Nas wiele wspólnych atrakcji”. Jeden szczegół bardzo nie spodobała się fanom

Viki Gabor - fot. Instagram @vikigaborofficial
Viki Gabor - fot. Instagram @vikigaborofficial

Viki Gabor jest dobrze znana na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka dziś stanowi inspirację dla innych i ma rzesze fanów. Swoje doświadczenie i pasję postanowiła tym razem wykorzystać do przygotowania własnych obozów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Viki Gabor swoją karierę rozpoczęła pod koniec 2018 roku, kiedy wzięła udział w przesłuchaniach do Th Voice Kids. Programu nie udało jej się wygrać, ale dotarła do finału, w którym zajęła 2. miejsce. Po tym jej kariera nabrała tempa i zaczęła pokazywać się na koncertach i wydarzeniach. W kolejnym roku reprezentowała Polską na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci. Ostatecznie w konkursie zwyciężyła.

Dziś wokalistka ocenia kolejną reprezentantkę kraju. 16-latka ma już dwa albumy studyjne na koncie. Nie spoczywa jednak na laurach i próbuje swoich sił na różnych polach. Występowała w Twoja twarz brzmi znajomo, licznych reklamach i promocjach, a nawet serialu dokumentalnym Viki Gabor: Mój świat. Teraz postanowiła zapewnić młodym osobom możliwość obcowania z muzyką i samą sobą, organizując letnie obozy.

Fani niezadowoleni z warunków obozu Viki Gabor

Piosenkarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, choć nie zawsze spotyka się tam z pozytywnymi reakcjami na swoje posty. Wiele osób zarzuca jej, że jest zbyt dorosła na swój wiek z powodu makijażu czy odważnych stylizacji. Przy okazji promocji na swoim profilu nowego projektu, oberwało jej się od fanów.

Hi, mega się cieszę, że mogę Was zaprosić na moje VIKI GABOR CAMPY 2024. Czeka Nas wiele wspólnych atrakcji. Wszyscy uczestnicy CAMPÓW otrzymają ode mnie wyjątkowy, limitowany prezent. Tylko na CAMPACH zrobię dla Was odsłuch moich demówek — napisała na Instagramie.

Gabor postanowiła w tym roku stworzyć obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Letnie wyjazdy mają trwać zaledwie kilka dni i odbywać się w lipcu i sierpniu. W trakcie można będzie nie tylko spotkać gwiazdę, ale też przeprowadzić z nią wywiad i zrobić sobie wspólne zdjęcie, usłyszeć jej dema piosenek czy wziąć udział w talent show. Koszt takiego wypadu to kwota od 1989 do 2148 złotych. Cena nie obejmuje jednak transportu. Innym kruczkiem, który bardzo nie spodobał się fanom, jest fakt, że udział mogą wziąć jedynie osoby do lat 16.

  • Chcemy, żeby była możliwość dla osób powyżej 16 lat też.
  • Każdy kto ma więcej niż 16 zrobimy our camp, kto jest za?
  • To jest zbyt mocne, ja nie wierzę.
  • Czemu do 16 lat !?

Myślicie, że będzie dużo chętnych?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Irena Kamińska-Radomska - fot. Kurnikowski/AKPA, Canva

Tłusty czwartek tuż tuż, więc Irena Kamińska-Radomska radzi, jak jeść pączki. Internauci są zniesmaczeni: „aż mdłości biorą”. Dlaczego?

Przepis na pączki - fot. Canva

Najlepszy przepis na pączki. Musisz je spróbować w tłusty czwartek. Te z cukierni mogą się schować!