w

Viki Gabor choć ma dopiero 16 lat, już zarabia krocie! Wyszło na jaw, ile dostaje za jeden post na Instagramie. Kwota zwala z nóg!

Viki Gabor - fot. Instagram @vikigaborofficial
Viki Gabor - fot. Instagram @vikigaborofficial

Viki Gabor z show-biznesem związana jest od kilku lat i w tym czasie zdobyła nie tylko grono wiernych fanów, ale i dorobiła się niemałej fortuny. Oprócz tego, co zarabia dzięki koncertom, może liczyć również na zyski z mediów społecznościowych. O jakich kwotach mowa?

Viki Gabor to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Wszystko zapoczątkował jej udział w programie The Voice Kids, w którym doszła aż do finału. Niedługo po tym miała okazję reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który wygrała. Od tamtego momentu jej kariera zaczęła nabierać tempa, a grono jej fanów urosło do niebotycznych rozmiarów. Najlepszym dowodem na to, jak duże zainteresowanie budzi jej nazwisko jest chociażby fakt, że doczekała się własnego serialu dokumentalnego.

Niewiele brakowało, a świat nie usłyszałby o Viki, ponieważ po jej narodzinach okazało się, że nie słyszy żadnego dźwięku. W pierwszej chwili lekarze odarli rodziców nastolatki z wszelkich nadziei na to, że będzie dobrze. Na szczęście nie poddali się i znaleźli specjalistów, którzy dali jej szansę na normalne życie.

Podjęliśmy walkę. Postanowiliśmy sobie, że pojedziemy wszędzie, gdzie się da, żeby zawalczyć o słuch Viki. Wróciliśmy do Polski, lekarze w Polsce wpadli na to, że to może być jakiś stan zapalny, może być wydzielina. Po prostu te uszy były zalane ropą, była obawa, że ta ropa może się dostać do mózgu. Vika przeszła zabieg, później długa rehabilitacja, antybiotyki, zastrzyki. Zawsze obawialiśmy się o te uszy, ona jako niemowlę nosiła opaski, czapki, każdy katar powodował infekcję słuchu. Walczyliśmy do trzeciego roku życia o ten słuch. Puszczaliśmy jej muzykę każdego rodzaju — jej mama wspomniała w serialu Viki Gabor: Mój świat.

Dziś 16-latka robi zawrotną karierę, dzięki której dorobiła się ogromnego majątku.

Ile Viki Gabor zarabia na Instagramie?

Wiele osób zastanawia się, ile zarabiają przedstawiciele świata show-biznesu. Odkąd media społecznościowe zaczęły zyskiwać na popularności, stały się one również źródłem dochodów. Nie od dziś wiadomo, że topowi influencerzy potrafią zgarnąć za jeden wpis sumkę, na którą przeciętny Kowalski musi pracować rok. W jednym z ostatnich wywiadów Sylwia Bomba zdradziła, że na internetowej działalności dorobiła się milionów.

Viki Gabor głównie skupia się na karierze scenicznej, a za koncert zgarnia średnio od 10 do 20 tysięcy złotych. To sporo, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że stosunkowo niedawno debiutowała i ma dopiero 16 lat. Pełno jest jej również w social mediach. To tam odsłania kulisy życia prywatnego, relacjonuje przygotowania do wydarzeń, ale i promuje produkty znanych marek. Jak ustalił Pomponik, za publikację postu reklamowego dostaje nawet 30 tysięcy złotych, ale to nikogo nie powinno dziwić, bowiem jej profil obserwuje ponad 776 tysięcy osób.

Póki co nastolatka nie rozporządza sama zarobionymi pieniędzmi, ponieważ robią to za nią rodzice. Dzięki temu ma pewność, że jej finanse pozostają w dobrych rękach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek przed Hakielem i Kurzajewskim była w związku ze studentem z Wiednia. Dla niego chciała wyprowadzić się z Polski! [FOTO]

Wojciech Szczęsny - Piętka Mieszko/AKPA

Ojciec Wojciecha Szczęsnego bezwzględnie ocenił jego styl gry. Nie zostawił na nim suchej nitki! „W ogóle nie należałoby go powoływać”