w

Katarzyna Cichopek przed Hakielem i Kurzajewskim była w związku ze studentem z Wiednia. Dla niego chciała wyprowadzić się z Polski! [FOTO]

Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek jest jedną z gwiazd, których popularność nie maleje od lat. W życiu aktorki ostatnio sporo się dzieje. Jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich zmianą partnera. Okazuje się, że jej życie miłośne było dość burzliwe od samego początku.

Katarzyna Cichopek od lat gości na ekranach telewizorów. Aktorka zadebiutowała w Bożej podszewce w 1997 roku. Jednak fani najlepiej kojarzą ją z roli Kingi Filarskiej-Zduńskiej w serialu M jak miłość. Gwiazda występuje w nim od 2000 roku. Na swoim koncie ma także występy w programach telewizyjnych. To właśnie w jednym z nich, a konkretnie w Tańcu z Gwiazdami poznała swojego męża. Wraz z Marcinem Hakielem przez kilkanaście lat uchodzili za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgranych par show-biznesu. Jednak ich związek rozpadł się w zeszłym roku — para rozwiodła się w sierpniu 2022.

Jeszcze przed rozwodem Cichopek krążyły plotki, że znalazła nową miłość. Tym razem także u boku wieloletniego kolegi, z którym znała się dobrze z planu popularnego programu śniadaniowego Pytanie na śniadanie. Pogłoski szybko okazały się prawdą. Para oficjalnie zadebiutowała jesienią zeszłego roku, podobno z Maciejem Kurzajewskim planują już nawet ślub. Ich związek jednak miał trudne początki, ale okazuje się, że nie jest to pierwsza burzliwa relacja w życiu aktorki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Katarzyna Cichopek chciała wyjechać dla miłości

Gwiazda M jak miłość musiała zmierzyć się z wieloma plotkami i pomówieniami, wchodząc w nowy związek. Oliwy do ognia dolewała także była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. Teraz para zdaje się świetnie sobie radzić, a wspólnymi zdjęciami chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Często razem podróżują. Okazuje się, że dla swojej młodzieńczej miłości aktorka także była skłonna do podróży, a nawet planowała wyprowadzić się z Polski.

Już myślę o przyszłości, zbieram pieniądze na mieszkanie. Mateusz o tym nie myśli, ale to wynika z różnicy kulturowej. Na zachodzie Europy prawdziwa dorosłość rozpoczyna się dopiero po zakończeniu studiów — cytując gwiazdę za Pomponik.pl.

W młodości aktorka miała związać się z wieloletnim kolegą. Poznali się przez przyjaźń między ich rodzinami. On miał na imię Mateusz i był studentem architektury w Wiedniu. Ich związek szybko rozkwitł, ale nie był łatwy. Dużą przeszkodą była odległość. On mieszkał i studiował w Austrii, zaś ona dopiero rozpoczynała karierę aktorską w Polsce. Aktorka planowała wyjechać z kraju i zamieszkać z partnerem w Wiedniu, lecz na przeszkodzie stanęła jej kariera. Musiałaby dla miłości zrezygnować z grania w serialu, który otworzył jej drzwi do sławy. W relacjach nie pomagały także różnice kulturowe i popularność ukochanego wśród płci przeciwnej.

A najgorsze, że na powitanie całuje je zawsze w usta. Pamiętam, że gdy zobaczyłam to po raz pierwszy, zupełnie mnie zatkało. Gdy próbowałam oponować, Mateusz kompletnie nie rozumiał, o co mi chodzi. Dla niego to było oczywiste, że tak wita swoje przyjaciółki — mówiła niegdyś w Gali Cichopek.

Ostatecznie związek nie przetrwał i para rozstała się w niezbyt przyjaznych okolicznościach. W galerii poniżej znajdziecie ich wspólne zdjęcia. Ładnie razem wyglądali?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Grzegorz Krychowiak - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Grzegorz Krychowiak odszedł z reprezentacji Polski! Takiej nowiny nikt się nie spodziewał

Viki Gabor - fot. Instagram @vikigaborofficial

Viki Gabor choć ma dopiero 16 lat, już zarabia krocie! Wyszło na jaw, ile dostaje za jeden post na Instagramie. Kwota zwala z nóg!