w

Viki Gabor zdradziła, co myśli o naszej reprezentantce na Eurowizji Junior. Jak ocenia szansę Mai Krzyżewskiej na wygraną?

Viki Gabor, Maja Krzyżewska - fot. Instagram @vikigaborofficial fot. YouTube screenshot @tvpbadzmyrazem
Viki Gabor, Maja Krzyżewska - fot. Instagram @vikigaborofficial fot. YouTube screenshot @tvpbadzmyrazem

Tegoroczny finał Eurowizji Junior rozpocznie się lada moment. Tym razem naszą reprezentantką będzie Maja Krzyżewska z piosenką I Just Need a Friend. Viki Gabor, która kilka lat temu wygrała ten konkurs, zdradziła, jak ocenia szansę dziewczyny na zwycięstwo. Co powiedziała?

Viki Gabor uznawana jest za jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Mając zaledwie 12 lat, wygrała program The Voice Kids. Kolejny ogromny sukces odnotowała w 2019 roku, gdy wygrała Eurowizję Junior, wykonując utwór Superhero.

Polska ma powody do dumy w kwestii Eurowizji Junior. W 2018 roku zwyciężczynią została Roksana Węgiel, a rok później Viki Gabor. Obie do tej pory odnoszą sukcesy w branży muzycznej i cieszą się ogromną popularnością.

Viki Gabor wypowiedziała się o Mai Krzyżewskiej

Finał 21. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w Nicei. W tym roku Polskę reprezentować będzie Maja Krzyżewska z piosenką I Just Need a Friend. Naturalnie fani są ciekawi, jakie zdanie o młodej piosenkarce mają poprzednie zwyciężczynie konkursu. Viki Gabor w rozmowie z ShowNews.pl zdradziła, czy jej zdaniem dziewczyna może wygrać.

Chciałabym, aby nasz kraj po raz trzeci zwyciężył. Wszystko jest możliwe. Maja jesteś naszym Hero [bohaterem – przyp.red.]. Trzymam za Ciebie mocno kciuki – powiedziała.

Wygląda na to, że Maja może liczyć nie tylko na wsparcie fanów, ale również na starsze koleżanki z branży. Gabor zachęciła do głosowania na naszą reprezentantkę.

Powodzenia i zapraszam wszystkich do głosowania na Maję, bo przecież przyjaciół ma na całym świecie – dodała.

Myślicie, że Krzyżewska wróci do Polski zwycięsko?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Finaliści "Top Model" - fot. Instagram @judith_official

Wielki finał „Top Model” już za nami! Kto wygrał 12. edycję popularnego show?

Oliwia Bieniuk - fot. Instagram @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk pochwaliła się nowym chłopakiem! Pozują przytuleni do zdjęcia. Kto skradł jej serce? (FOTO)