w

[VIDEO] Wściekły lis zaatakował emerytkę we własnym ogrodzie. Myślała, że zostanie „zjedzona żywcem”

fot. Twitter screenshot

Emerytowana pielęgniarka z USA została zaatakowana przez wściekłego lisa, który napadł ją w jej własnym ogródku. W sieci pojawiło się szokujące nagranie, na którym widać, jak kobieta walczy z agresywnym zwierzęciem.

Do szokującego zdarzenia doszło 25 sierpnia, lecz dopiero teraz nagranie pojawiło się w sieci. Cała sytuacja została zarejestrowana przez monitoring. Na filmiku widzimy, jak lis podbiega do kobiety i atakuje ją bez chwili wahania.

Emerytowana pielęgniarka przez 30 sekund walczyła ze zwierzęciem, które mimo otrzymywanych ciosów nie chciało się wycofać. Lis uciekł dopiero, gdy na miejscu pojawił się sąsiad kobiety.

Wściekły lis zaatakował emerytkę

61-letnia Sherri Russo z Caroline w stanie Nowy Jork zdradziła, że podczas ataku obawiała się, że zostanie „zjedzona żywcem”. Emerytowana pielęgniarka odniosła aż 16 ran.

Jak powiedziała w rozmowie z mediami, w pierwszej chwili myślała, że atakuje ją pies sąsiadów.


„Kiedy dostałam pierwsze skubnięcie po zewnętrznej stronie mojej nogi, faktycznie myślałam, że to pies naszego sąsiada” – wyznała Russo.

„Podniosłam nogę i byłam gotowa powiedzieć 'hej, co robisz?’ i odepchnąć go, ale spojrzałam w dół i zobaczyłam lisa” – relacjonuje.

Na nagraniu widać, że Russo wiele razy odrzuciła lisa na ziemię, ale on wciąż atakował kobietę.

„To był mały zwierzak, ale był tak nieugięty, że nie przestawał atakować. Zaczęłam tracić zaufanie w moje zdolności do pokonania go” – powiedziała.

Zobaczcie nagranie poniżej:

Sytuację uratował sąsiad

Po ponad 30 sekundach od rozpoczęcia ataku w kadrze pojawia się sąsiad kobiety, który chwycił kij i pobiegł na ratunek sąsiadce.

„Kiedy lis zobaczył, że zbliża się sąsiad, najwyraźniej zdecydował, że cofnie się i znajdzie sobie nową ofiarę, ponieważ właśnie wtedy zaczął uciekać” – powiedziała Russo.

„Po prostu dziękuję Bogu, że mój sąsiad się pojawił. Będę mu za to na zawsze wdzięczna” – przekazała kobieta.

Lis został odstrzelony i okazało się, że miał wściekliznę. Russo otrzymała szczepionkę przeciw wściekliźnie i antybiotyki.

Źródło: Fox News

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska - fot. Instagram @maciej_dowbor

Maciej Dowbor tylko wrócił do Polski i wpadł w tarapaty. Utopił drogie BMW na środku drogi! „Ulica zamieniła się w głębokie na pół metra jezioro”

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński - fot. archiwum prywatne

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zalali się łzami w „Dzień dobry TVN”! Takiego końca programu nikt się nie spodziewał