w

DramatDramat

Tragiczny wypadek na autostradzie. Jadąca pod prąd 22-latka zabiła matkę i 5 dzieci

fot. Facebook / Twitter screenshot

W stanie Illinois w USA doszło do wstrząsającego wypadku. Jadąca pod prąd 22-latka spowodowała zderzenie, w wyniku którego zginęło aż siedem osób. Wśród ofiar znajduje się Lauren Dobosz i jej czworo dzieci, a także podróżująca z rodziną nastolatka.

W niedzielę 31 lipca na międzystanowej autostradzie nr 90 w północnej części stanu Illinois doszło do tragicznego w skutkach zderzenia. Na wysokości hrabstwa McHenry, około 80 kilometrów od Chicago, jadący pod prąd samochód wjechał w minibusa, którym podróżowało siedem osób.

Obydwa samochody natychmiastowo stanęły w płomieniach. Jak podały lokalne służby, w minibusie marki Chevrolet zginęło sześcioro pasażerów: 31-letnia Laura Dobosz, czwórka jej dzieci w wieku 5, 6, 7 i 13 lat oraz 13-latka, która podróżowała razem z rodziną. W ciężkim stanie znajduje się Tom Dobosz, mąż Laury i ojciec czwórki dzieci, który jako jedyny przeżył wypadek.

Siódmą ofiarą śmiertelną okazała się być 22-letnia Jennifer Fernandez, która prowadziła jadącą pod prąd Acurę TSX. Nie wiadomo, dlaczego kobieta znajdowała się na złym pasie ruchu.

– „Z nieznanych powodów kobieta jechała w złym kierunku zanim uderzyła w minibusa na zachodnim paśmie autostrady I-90” – podała policja.

Z uwagi na straszny wypadek droga została tymczasowo zamknięta dla ruchu pojazdów. Ostatnie utrudnienia usunięto po blisko 10 godzinach.

Źródło: msn.com ; PAP

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Próbował wyprzedzić kilka samochodów naraz. Motocyklista wyleciał jak z katapulty

Ochroniarze pobili klientów klubu - fot. screenshot youtube.com/channel/UC0lG8zbllzwf6gHq-4zDDMg

Przerażające sceny przed klubem w Uniejowie. Ochrona pobiła kilka osób do nieprzytomności. „Leżałem w kałuży krwi” [WIDEO]