w

Siergiej Szojgu „jest na oddziale intensywnej terapii”. Pojawiły się nowe doniesienia dotyczące stanu zdrowia

fot. Siergiej Szojgu (YouTube screenshot / Pixabay)

Według urodzonego w Rosji izraelskiego biznesmena Leonida Nevzlina, który powołuje się na swoje „źródła w Moskwie”, rosyjski minister obrony znajduje się w bardzo ciężkim stanie. Jak podaje w swojej wiadomości, „przyczyny mogły nie być naturalne”.

W czwartek rano Leonid Nevzlin poinformował na swoim Facebooku, że „Szojgu wypadł z gry”. Według plotek minister obrony dostał rozległego zawału serca i nawet jeśli przeżyje, będzie niepełnosprawny.

Szojgu ma leżeć podłączony do urządzeń na oddziale intensywnej terapii, a Biznesmen stwierdził, że krążą informacje mówiące, że atak serca mógł nie nastąpić z przyczyn naturalnych. Przekazane przez Nevzlina informacje nie zostały potwierdzone.

Shoigu odpada, może być niepełnosprawny, jeśli przeżyje. Nagle dostał rozległego zawału serca, jest na intensywnej terapii, podłączony do aparatury. Istnieją pogłoski, że zawał serca mógł nie być spowodowany przyczynami naturalnymi” – donosił biznesmen.

Pierwsze plotki o złym stanie zdrowia Szojgu pojawiły się już pod koniec marca, kiedy to doradca szefa resortu spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Heraszczenko poinformował, że rosyjski minister obrony nie pojawia się publicznie, bo dostał zawału.

Szojgu miał atak serca po tym, gdy usłyszał od Putina zarzuty w sprawie całkowitej porażki inwazji na Ukrainę – pisał Heraszczenko w mediach społecznościowych.

Rzecznik Kremla zaprzeczył wtedy wszystkim informacjom o problemach Szojgu.

Inne doniesienia przekazane przez biznesmena

Biznesmen przekazał również, że aresztowano aż 20 wysoko postawionych członków ministerstwa obrony narodowej za przywłaszczenie sobie środków, które miały być przeznaczone na rosyjską armię. Jak donoszą jego źródła, skradziono aż 10 miliardów dolarów.

Przeciwko Arkadijowi Dworkowiczowi przygotowywana jest sprawa karna i oczekuje się, że będzie on zeznawał przeciwko swoim kolegom i przyjaciołom” – brzmi kolejna część tekstu.

Surkow przebywa w areszcie domowym, jest podejrzany o kradzież pieniędzy przeznaczonych na przygotowania wojenne, w tej samej sprawie, w której aresztowano 20 generałów” – kończy biznesmen.

Leonid Nevzlin

Leonid Nevzlin to urodzony w Rosji izraelski biznesmen, który w 2003 roku musiał uciekać z Rosji ze względu na Putina. Prezydent Rosji chciał doprowadzić do upadku jego koncernu naftowego Jukos. Sam Nevzlin wyjechał z kraju, aby uniknąć więzienia.

Biznesmen wypowiedział się przeciwko wojnie, a na znak protestu zrzekł się rosyjskiego obywatelstwa.

Samo rosyjskie obywatelstwo przekształciło się w znak moralnej podłości, którego już nie chcę nosić… Jestem przeciwko wojnie, przeciw okupacji. Jestem przeciw zagładzie narodu ukraińskiego” – oświadczył 8 marca biznesmen.

Źródło: Leonid Nevzlin – Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Amber Heard, Johnny Depp, screenshot YouTube

Johnny Depp i Amber Heard spotkali się na sali sądowej. Na jaw wyszły przerażające szczegóły. „Powiedział jej, że ją k**wa zabije i jej nienawidzi”

Jajka wielkanocne, fot. ROMAN - Pexels, Pinterest

Wielkanoc 2022. Jak podać jajka na stół wielkanocny?