w

Kadyrow spotkał się z Szojgu. Internauci pękają ze śmiechu na widok butów czeczeńskiego dyktatora

fot. Ramzan Kadyrow i Siergiej Szojgu (Telegram - Kadyrow)

Ramzan Kadyrow spotkał się z Siergiejem Szojgu, szefem rosyjskiego Ministerstwa Obrony Narodowej. Rozmowy dotyczyły sytuacji na Ukrainie, ale internauci zwrócili uwagę na inny szczegół. Obiektem żartów stały się buty Kadyrowa.

Przywódca rosyjskiej republiki Czeczenii spotkał się w czwartek w Moskwie z Siergiejem Szojgu. W piątek Kadyrow zdradził, czego dotyczyła rozmowa, oraz przekazał, że otrzymał „nowe zadania”, które mają poprawić efektywność czeczeńskich bojowników na polu walki.

Czeczeński dyktator zaznaczył, że rozmowy okazały się „owocne” dla obu stron, a zmiany w taktyce pozwolą na szybsze przeprowadzenie „operacji specjalnej”, która mimo ambitnych założeń ciągnie się już 100 dni.

Odbyłem niezwykle owocne spotkanie z rosyjskim ministrem obrony. Dokładnie omówiliśmy kwestie przeprowadzenia operacji specjalnej denazyfikacji i demilitaryzacji w Ukrainie, a także ustaliliśmy szczegóły dalszej współpracy” – napisał Ramzan Kadyrow za pośrednictwem Telegramu.

Buty Kadyrowa

Ramzan Kadyrow podzielił się również fotografią, która została wykonana po zakończonym spotkaniu polityków. Zaraz po opublikowaniu zdjęcia w sieci uwagę internautów zwrócił pewien szczegół, a mianowicie sposób na dodanie sobie kilku centymetrów czeczeńskiego przywódcy.

Mimo że na pierwszy rzut oka Szojgu i Kadyrow są równego wzrostu, to przyglądając się bliżej, możemy zauważyć, że dyktator Czeczenii ubrał specjalne buty, które pozwoliły mu na wyrównanie różnicy wzrostu.

Według szacunków Ramzan Kadyrow ma 168 cm wzrostu, co najwyraźniej przeszkadza czeczeńskiemu przywódcy. Internauci kpią z polityka i twierdzą, że próbuje ukryć kompleksy.

Ramzan Kadyrow

Kadyrow jest zagorzałym sprzymierzeńcem Kremla, który regularnie wyraża silne poparcie dla niszczycielskiej inwazji prezydenta Władimira Putina na Ukrainę i pozycjonuje się jako dowódca czeczeńskich oddziałów rozmieszczonych na terenie Ukrainy.

Przywódca Czeczenii sprzeciwiał się wycofaniu Rosji z północnych części Ukrainy i uważa, że należy opanować teren całego kraju. Międzynarodowe organizacje pozarządowe oskarżają Kadyrowa i jego siły o poważne naruszenia praw człowieka w kontrolowanym przez niego regionie.

Źródło: Twitter ; The Moscow Times ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

High League 3, fot. Instagram @highleague_official

High League 3. Wyniki ważenia! Denis Załęcki dużo cięższy od swojego rywala

Alan Kwieciński, Marcin Najman, fot. Instagram @marcin.najman, @alan.kwiecinski92

Alan Kwieciński porównywany do… Najmana! Oburzony celebryta odpowiada kibicom: „On się kładzie od razu i zaczyna klepać”