w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Rosyjski biznesmen oferuje pokaźną nagrodę za głowę Putina! „Żywy lub martwy”

fot. Instagram / YouTube

Trwa wojna na Ukrainie, a większość świata potępia decyzje Putina. Wśród osób, które chcą zatrzymać Władimira Putina, znalazł się rosyjski biznesmen, Alexander Konanykhin, który oferuje milion dolarów nagrody za „głowę Putina”.

Alex Konanykhin to rosyjski biznesmen, który na początku lat 90. założył w Rosji Bank Giełdowy, a w wieku zaledwie 25 lat posiadał ponad 100 firm, których wartość przekraczała 300 milionów dolarów.

W 1992 roku Alexander wyjechał z Rosji i otrzymał azyl polityczny w Stanach Zjednoczonych. Obecnie Konanykhin mieszka w USA, ale swoją karierę prowadził między innymi we Włoszech czy Argentynie. W zeszłym roku uczestniczył w programie telewizyjnym Unicorn Hunters.

Konanykhin oferuje milion dolarów za głowę Putina

W środę 2 marca biznesmen ogłosił, że w związku z popełnianymi przez Putina zbrodniami wojennymi, oferuje nagrodę w wysokości miliona dolarów za doprowadzenie do aresztowania lub „pozbycia się” prezydenta Rosji.

Obiecuję zapłacić 1 milion dolarów funkcjonariuszowi lub funkcjonariuszom, którzy spełnią swój konstytucyjny obowiązek i zatrzymają, aresztują Putina za zbrodnie wojenne, które są karane w prawie rosyjskim i międzynarodowym. Putin nie jest rosyjskim prezydentem, bo doszedł do władzy w wyniku specjalnej operacji wysadzania budynków w Rosji” – napisał Konanykhin.

Później łamał konstytucję, nie przeprowadzał wolnych wyborów i mordował swoich przeciwników. Jako Rosjanin uważam za swój moralny obowiązek ułatwianie „denazyfikacji” Rosji. Będę dalej pomagał Ukrainie w jej bohaterskich wysiłkach i przeciwstawianiu się zbrodniczemu atakowi Putina” – dodał biznesmen.

W komentarzach pod wpisem możemy doszukać się ludzi, którzy chcą dorzucić się do puli pieniężnej.

Źródło: The Jerusalem Post ; Rmf 24

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Rosyjskie Ministerstwo Obrony przyznało się do pierwszych strat podczas „operacji wojskowej” na Ukrainie!

[VIDEO] Ukraińscy cywile ukradli Rosjanom czołg i jadą na przejażdżkę: „Jest zaje*iście!”