w

Pojazd opancerzony rozjechał osobówkę! [WIDEO]

Fot. Twitter / Screenshot

Do sieci trafiły mrożące krew w żyłach nagrania z sytuacji, która miała miejsce na jednej z ukraińskich ulic. Pojazd opancerzony wjechał na jadące z naprzeciwka auto osobowe!

Na Ukrainie trwa krwawa wojna. Dochodzi tam do dantejskich scen, w które ciężko uwierzyć. Z Ukrainy napływają do nas kolejne zatrważające wieści o zabitych, a także nagrania z terenów objętych działaniami wojennymi.

Pewna mieszkanka Ukrainy nagrywała z okna wydarzenia, które rozgrywały się tuż pod jej blokiem. Rejestrowała przejeżdżające tam pojazdy opancerzone.

W pewnym momencie jadący tą drogą pojazd opancerzony skręcił na przeciwległy pas ruchu i przejechał po jadącym z drugiej strony samochodzie osobowym. 

Chwilę później na miejsce zdarzenia przybiegli świadkowie, którzy chcieli pomóc mężczyźnie uwięzionemu we wraku pojazdu. Starszy mężczyzna – mimo doszczętnie zniszczonego auta – przeżył to drastyczne zdarzenie.

Jeden z widzów zarejestrował jak Ukraińcy za pomocą siekier i łomów próbują uwolnić poszkodowanego. Ostrzegamy, że nagranie jest dla ludzi o mocnych nerwach.

Minister Zdrowia Ukrainy: w wyniku napaści Rosji zginęło 198 osób, w tym troje dzieci. Rannych jest 1115 osób, w tym 33 dzieci.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Wołodymyr Zełenski odpowiada na amerykańską propozycję ewakuacji z Kijowa: „Potrzebuję amunicji, nie przejażdżki”

[VIDEO] Ukraiński kierowca znalazł się w samym środku ostrzału rakietowego. Cudem przeżył