w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

[VIDEO] Ukraiński kierowca znalazł się w samym środku ostrzału rakietowego. Cudem przeżył

fot. Twitter / YouTube

Wojna na Ukrainie trwa, a Ukraińcy muszą mierzyć się z niezwykle trudnymi sytuacjami. Mimo wszystko, zarówno zwykli mieszkańcy, jak i żołnierze, są pełni determinacji, aby powstrzymać Rosjan.

Władimir Putin w czwartek zadecydował o „specjalnej operacji” mającej na celu demilitaryzację Ukrainy i pozbycie się „reżimu w Kijowie”. Niestety, zachodni wywiad miał rację co do inwazji. Rosyjskie wojska ruszyły do ataku na sąsiada, a inwazja rozpoczęła się od ataków bombowych na strategiczne cele położone na całym terytorium Ukrainy.

Niestety, rosyjskie bomby i rakiety stale spadają też na miasta, gdzie sieją śmierć i postrach wśród ludności cywilnej. Jak zobaczycie trochę niżej w tym artykule, ostrzał może przyjść zupełnie niezapowiedziany. Jednymi z ofiar wojny są między innymi 14-letnia dziewczynka, na którą bomba spadła podczas jazdy rowerem, oraz 17-latek.

Ukraińcy nie poddają się w walce z okupantem i dzielnie stawiają czoła nadciągającym Rosjanom. Mieszkańcy miast zgłaszają się po broń i uczą się tworzyć koktajle Mołotowa, a wojsko walczy na wielu frontach i stara się zatrzymać rosyjskie postępy.

Kierowca pod bezpośrednim ostrzałem

Nagranie pochodzi z Charkowa i zostało zarejestrowane 25 lutego w piątek. Rakiety zostały wystrzelone najprawdopodobniej z samobieżnej wieloprowadnicowej wyrzutni rakietowej Grad, skonstruowanej w latach 60. Taki sprzęt używany jest też w polskiej armii.

O ile w lewym dolnym rogu jest napisane, że nagranie pochodzi z 2021 roku, to możemy mieć pewność, że to jedynie błąd w nastawianiu daty na rejestratorze, ponieważ rok temu w okolicach Charkowa nie toczyły się walki.

Na całe szczęście kierowcy udało się wyjechać z obstrzeliwanego obszaru bez odniesienia ran.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Pojazd opancerzony rozjechał osobówkę! [WIDEO]

[VIDEO] Rosjanie ostrzelali ambulans przewożący rannych! Drastyczne nagranie, kierowca nie żyje