w

SuperSuper

Nie żyje Annie Wersching. Aktorka znana z „Pamiętników Wampirów” przegrała walkę z chorobą. Miała zaledwie 45 lat

Nie żyje Annie Wersching - fot. Instagram @anniewersching
Nie żyje Annie Wersching - fot. Instagram @anniewersching

Annie Wersching nie żyje. Aktorka znana z takich produkcji jak Pamiętniki Wampirów i 24 godziny odeszła w wieku 45 lat. Przegrała walkę z chorobą.

Annie Wersching nie żyje. Amerykańska aktorka miała na swoim koncie wiele ról w popularnych produkcjach. Największą popularność przyniosły jej m.in. Pamiętniki Wampirów, ale widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji, jak Bruce Wszechmogący, 24 godziny i gry komputerowej pt. The Last Of Us. Gwiazda odeszła 29 stycznia w godzinach porannych. Miała zaledwie 45 lat, ale jak możemy się dowiedzieć, od 2020 roku zmagała się z rakiem. Informację potwierdził jej zrozpaczony mąż, Stephen Full.

Dziś w duszy tej rodziny pojawiła się wyrwa, ale zostawiła nam narzędzia, potrzebne do jej załatania. Odnajdowała radość w najprostszych zdarzeniach. Do tańca nie potrzebowała muzyki. Nauczyła nas nie czekać, aż przygoda nas znajdzie. 'Idź ją znaleźć, jest wszędzie’ (- mówiła – przyp. red.) i znajdziemy ją — napisał w oświadczeniu przesłanym stacji CNN.

Znajomi gwiazdy nie kryją swojego smutku. W sieci cały czas przybywa wpisów, w których żegnają Wersching.

Właśnie dowiedziałem się, że moja droga przyjaciółka Annie Wersching zmarła. Straciliśmy wspaniałą aktorkę i osobę. Moje serce jest roztrzaskane na kawałki. Myślami jestem z jej bliskimi — napisał Neil Druckmann, którego poznała przy okazji prac nad grą The Last of Us.

Z kolei przyjaciółka zmarłej 45-latki, Ever Carradine, zdradziła, że Anie osierociła trzech synów.

Anie żyła dla swojej rodziny. Kochała swoją pracę i doceniała swoich przyjaciół, ale Steve i chłopcy byli dla niej absolutnie wszystkim — napisała.

W trosce o dobro bliskich Wersching, w serwisie GoFundMe założyła zbiórkę pieniędzy, by mogli dalej żyć w sposób, który sprawiłby, że Annie byłaby dumna.

Wszyscy kochaliśmy Annie. Wszyscy. Ale nieważne jak bardzo ją kochaliśmy, ona kochała swoich synów mocniej. Pomóżmy się nimi zaopiekować w jej imieniu — wyjaśniła w opisie.

Kim była Annie Wersching?

Annie Wersching urodziła się 28 marca 1977 roku w Saint Louis. Na małym ekranie debiutowała w 2002 roku, wcielając się w jedną z postaci serialu Star Trek: Enterprise, ale większą popularność przyniósł jej Szpital Miejski.

Prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił dopiero w 2009 roku. To właśnie wtedy otrzymała propozycję wcielenia się w postać agentki Renee Walker w serialu 24 godziny. Widzowie jednak mogą ją kojarzyć z takich produkcji jak Pamiętniki Wampirów, Poza czasem i Bosch. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zagrać Borg Queen w serialu Star Trek: Picard.

Prywatnie Wersching była żoną aktora Stephena Fulla, z którym doczekała się trzech synów.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski POPŁAKAŁ SIĘ, gdy zobaczył, co zrobiła Kasia Cichopek! Pierwszy raz publicznie wyznał, co do niej czuje

Justyna Steczkowska, Ewa Demarczyk - fot. Instagram @justynasteczkowska, screenshot YouTube @ontario1959

Justyna Steczkowska rusza w trasę z piosenkami Demarczyk. Były partner Ewy ostro ją skrytykował. Poszło o horrendalne ceny biletów