w

DramatDramat

Justyna Steczkowska rusza w trasę z piosenkami Demarczyk. Były partner Ewy ostro ją skrytykował. Poszło o horrendalne ceny biletów

Justyna Steczkowska, Ewa Demarczyk - fot. Instagram @justynasteczkowska, screenshot YouTube @ontario1959
Justyna Steczkowska, Ewa Demarczyk - fot. Instagram @justynasteczkowska, screenshot YouTube @ontario1959

Justyna Steczkowska lada chwila rusza w trasę koncertową, podczas której zaśpiewa największe przeboje Ewy Demarczyk. Były partner zmarłej gwiazdy nie krył swojego oburzenia, gdy dowiedział się, ile kosztują bilety. Steczkowska musiała się tłumaczyć.

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce. Mimo że ma na swoim koncie wiele przebojów, w tym roku postanowiła wyruszyć w trasę koncertową, podczas której zaprezentuje największe przeboje Ewy Demarczyk. Mimo że jej utwory nie należą do najłatwiejszych, mierzyła się z nimi już w przeszłości, chociażby na płycie Dziewczyna Szamana.

W zeszłym roku poczułam, że przyszedł czas, żeby stanąć twarzą w twarz z tym trudnym repertuarem i zrobić krok w swoim muzycznym rozwoju, przypominając ludziom o przepięknej polskiej poezji w muzyce i kulturze — tłumaczyła podczas rozmowy z Plejadą.

Z pewnością wielu melomanów będzie zainteresowanych koncertami artystki, ale nie wszystkich będzie na to stać. Ile kosztują bilety?

Horrendalne ceny za bilety na trasę koncertową Justyny Steczkowskiej

Steczkowska na pewno musiała poświęcić wiele czasu na to, by przygotować się do trasy koncertowej i być może z tego powodu wysoko się ceni. Za najtańszy bilet na koncert, podczas którego zaprezentuje repertuar Demarczyk, trzeba zapłacić 149 złotych, a za najdroższy aż 499 złotych.

Były partner Ewy, Paweł Rynkiewicz nie kryje swojego oburzenia. Jak podkreślił w rozmowie z Plejadą, zmarła artystka na pewno nigdy by się na coś takiego nie zgodziła. Dlaczego? Bo zawsze kierowała się tym, by ceny biletów były przystępne dla wszystkich słuchaczy.

Jeśli obecnie cena za bilet dochodzi nawet do 500 zł, dla wielu taki bilet staje się nieosiągalny. W dwie osoby to już jest 1000 zł, potem jakaś kawa czy kolacja i robi się ogromna kwota. Dzisiaj ludzi na to nie stać — wyjaśnił.

Justyna poczuła się zobligowana do tego, by skomentować jego wypowiedź. W rozmowie z dziennikarzami tego samego portalu wytłumaczyła, dlaczego ceny są tak wysokie.

Co się kryje za biletem VIP? To, co zwykle u wszystkich artystów, którzy proponują takie bilety swoim fanom. Osobiste spotkanie z artystą, rozmowy, zdjęcia i prezenty w postaci zdjęć promocyjnych trasy z autografem. Po prostu miły czas spędzony z publicznością po koncercie.

Skusicie się?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nie żyje Annie Wersching - fot. Instagram @anniewersching

Nie żyje Annie Wersching. Aktorka znana z „Pamiętników Wampirów” przegrała walkę z chorobą. Miała zaledwie 45 lat

Lisa Loring nie żyje - fot. screenshot Facebook @Asylum Records, YouTube @MGM

Lisa Loring nie żyje. To ona jako pierwsza zagrała Wednesday Addams. Przyjaciółka aktorki zdradziła, co się stało. Miała 64 lata