w

Ewa Demarczyk POBIŁA Krystynę Jandę. Aktorka po latach ujawniła prawdę. Co było powodem konfliktu? „Była w jakiejś pasji!”

Ewa Demarczyk, Krystyna Janda - fot. AKPA
Ewa Demarczyk, Krystyna Janda - fot. AKPA

Krystyna Janda podzieliła się wyznaniem, które może zszokować wiele osób. Okazuje się, że wiele lat temu została pobita przez Ewę Demarczyk. O co wściekła się kobieta? Powód konfliktu może zaskoczyć.

Krystyna Janda jest uznawana za jedną z najwybitniejszych aktorek filmowych i teatralnych. Jej kariera rozpoczęła się w 1973 roku. Debiutowała na deskach teatru w Trzech siostrach Antona Czechowa. Ma za sobą wiele słynnych ról w filmach takich jak: Człowiek z marmuru, Granica, Człowiek z żelaza, Dekalog II czy Panie Dulskie. Aktorka ma na swoim koncie aż 14 nagród filmowych.

Krystyna Janda zaatakowana przez Ewę Demarczyk

Krystyna Janda zajmuje się również muzyką. Początek jej kariery nie należał jednak do najłatwiejszych. Wiążę się z nim szokująca historia, którą gwiazda ostatnio się podzieliła. W najnowszej rozmowie z Andą Rottenberg zdradziła, że przed festiwalem… została pobita. Zaatakować ją miała 36-letnia wówczas Ewa Demarczyk. Podobno kobieta wpadła w szał, gdy dowiedziała się, jaką piosenkę wybrała Janda.

W ciągu jednego momentu miałam premierę „Człowieka z marmuru”, pobiła mnie Demarczyk, okazało się, że zabrałam piosenkę Halinie Wyrodek, którą uwielbiałam… Ja byłam w amoku jakimś – powiedziała.

Chodziło o występ w Opolu, ale do rękoczynów miało dość jakiś czas później w Krakowie.

(Demarczyk – przyp.red.) była w jakiejś pasji. Dowiedziała się, że śpiewam piosenkę jej koleżanki Haliny Wyrodek z Piwnicy pod Baranami. I mnie uderzyła. Naprawdę. Piotr Skrzynecki ją złapał i wywlókł ją wtedy z tego pokoju – wspominała gwiazda.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

fot. AKPA
fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Ewa Demarczyk, fot. AKPA

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

fot. AKPA

Grzegorz Mielec z pierwszej edycji „Big Brothera” jest dziś nie do poznania! Wiele lat temu wyemigrował do Brazylii. Czym się teraz zajmuje?

Remy Schofield - fot. Instagram @ephemeral_remy

Wydał ponad MILION ZŁOTYCH na tatuaże! Teraz pokazał, jak wyglądał przed przemianą. Poznalibyście go? (FOTO)