w

Lisa Loring nie żyje. To ona jako pierwsza zagrała Wednesday Addams. Przyjaciółka aktorki zdradziła, co się stało. Miała 64 lata

Lisa Loring nie żyje - fot. screenshot Facebook @Asylum Records, YouTube @MGM
Lisa Loring nie żyje - fot. screenshot Facebook @Asylum Records, YouTube @MGM

Lisa Loring nie żyje. Aktorka, która jako pierwsza wcieliła się w postać Wednesday Addams odeszła w wieku 64 lat. Przyjaciel zdradził, co było przyczyną jej śmierci.

Lisa Loring to aktorka, która jako kilkuletnia dziewczynka wcieliła się w postać Wednesday Addams w serialu Rodzina Addamsów. Premiera formatu odbyła się 18 sierpnia 1964 roku i łącznie wyemitowano 64. odcinki.

Informację o śmierci gwiazdy przekazała jej przyjaciółka, Laure Jacobson. Z krótkiego komunikatu opublikowanego w mediach społecznościowych możemy się dowiedzieć, że na kilka dni przed śmiercią przeszła poważny udar. Od tamtego momentu była podłączona pod specjalną aparaturę, która podtrzymywała ją przy życiu. 28 stycznia rodzina Lisy zdecydowała, by ją odłączono.

Z ogromnym smutkiem informuję, że nasza przyjaciółka Lisa Loring nie żyje. Cztery dni temu doznała rozległego udaru spowodowanego nadciśnieniem. Od trzech dni była podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Wczoraj jej rodzina podjęła trudną decyzję o odłączeniu sprzętu, Lisa zmarła zeszłej nocy — czytamy.

W dalszej części wpisu podkreśliła, że dzięki roli Wednesday stała się ważną częścią popkultury.

Jej postać na zawsze będzie dużą częścią popkultury. W naszych sercach pozostanie Wednesday Addams. Piękna, miła, kochająca matka, dziedzictwo Lisy dla świata rozrywki jest ogromne. Z kolei rodzinie i przyjaciołom pozostawi w pamięci swoje wielkie poczucie humoru, miłość i oddanie.

Kim była Lisa Loring?

Lisa Loring urodziła się 16 lutego 1958 roku na Kwajalein na Wyspach Marshalla, ale później wychowywała się na Hawajach. Nieco później przeniosła się z rodziną do Los Angeles i jako 3-letnia dziewczynka zaczęła pracować jako modelka. Krótko po tym doceniono jej talent oraz urodę i zagrała epizodyczną rolę w serialu Doktor Kildare. Widzowie mogą również kojarzyć ją z takich produkcji jak: The Girl from the U.N.C.L.E., Barnaby Jones, Na śniegu oraz Doctor Spine.

Największą popularność przyniosła jej jednak rola Wednesday Addams w serialu Rodzina Addamsów. Zagrała u boku takich aktorów jak Carolym Jones, John Astin, Jack Coogan, Ted Cassidy i Ken Weatherwaks. Format bił rekordy oglądalności, dlatego też po latach raz jeszcze wcieliła się w tę postać w filmie Halloween with the New Addams Family.

W ostatnim czasie zrobiło się o niej głośno w chwili, gdy wyszło na jaw, że na platformie Netflix ukaże się serial Wednesday. To ona jako pierwsza zaprezentowała na szklanym ekranie układ taneczny, a po latach zestawiano go z tym, który wykonała Jenna Ortega.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Justyna Steczkowska, Ewa Demarczyk - fot. Instagram @justynasteczkowska, screenshot YouTube @ontario1959

Justyna Steczkowska rusza w trasę z piosenkami Demarczyk. Były partner Ewy ostro ją skrytykował. Poszło o horrendalne ceny biletów

Andrzej Chyra - fot. screenshot Twitter @SzkKontaktowe

Andrzej Chyra zaliczył wstydliwą wpadkę na wizji. Przed kamerą pojawił się ktoś jeszcze. „Andrzej Chyra jest NAJGORSZY na świecie”