w

DramatDramat

Andrzej Chyra zaliczył wstydliwą wpadkę na wizji. Przed kamerą pojawił się ktoś jeszcze. „Andrzej Chyra jest NAJGORSZY na świecie”

Andrzej Chyra - fot. screenshot Twitter @SzkKontaktowe
Andrzej Chyra - fot. screenshot Twitter @SzkKontaktowe

Andrzej Chyra długo tego nie zapomni. W poniedziałek był jednym z gości programu Wstajesz i wiesz i przed kamerami opowiedział, co w tym roku wystawił na aukcji dla WOŚP. Nieoczekiwanie uwagę widzów skradł jego syn, który zakłócił przebieg rozmowy. To, co wydarzyło się później, dla wszystkich było ogromnym zaskoczeniem.

Andrzej Chyra to jeden z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorów. W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a siedem lat później również na Wydziale Reżyserii. Na swoim koncie ma ponad 70 ról w kultowych produkcjach, a do nich z pewnością można zaliczyć chociażby Bożą podszewkę, Wiedźmina, Strajk, Eter oraz Śniegu już nigdy nie będzie.

Mimo że Chyra spędza bardzo dużo czasu na planie zdjęciowym, udało mu się spełnić marzenie o posiadaniu rodziny. Wcześniej był mężem Marty Kownackiej, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Później związał się z Magdaleną Cielecką, ale im również się nie układało. Kilka lat temu na jego drodze stanęła Paulina Jaroszewicz, z którą w 2015 roku doczekał się pierwszego dziecka, syna.

Syn Andrzeja Chyry przerwał wywiad w TVN24

Andrzej od lat wspiera WOŚP i już kolejny rok z rzędu wystawia dla organizacji aukcję. W 2021 roku ogłosił, że posprząta mieszkanie zwycięzcy. Chętnych oczywiście nie brakowało i ostatecznie dzięki aktorowi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęły blisko 43 tysiące złotych.

Tegoroczna licytacja także cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ gwiazdor zaoferował, że zabierze zwycięzcę na rejs.

Przedmiotem aukcji jest REJS statkiem po Wiśle, szlakami Marka Piwowskiego lub Zatoce Puckiej w towarzystwie aktora Andrzeja Chyry. Aukcja możliwa do zrealizowania na przełomie maja i czerwca 2023 roku.

Więcej na temat swojej propozycji opowiedział w programie Wstajesz i wiesz na TVN24. W odpowiedzi na pytanie prowadzącego Roberta Kantereita zaczął tłumaczyć, że zaczął zastanawiać się nad rejsem przekopem Mierzei Wiślanej, gdy nieoczekiwanie tuż za nim pojawił się jego… syn! Chłopiec uradowany zaczął machać do kamery. Andrzej po chwili zauważył, co dzieje się za jego plecami i wyprosił go z pomieszczenia. 7-latek na odchodne krzyknął:

Andrzej Chyra jest najgorszy! Najgorszy na świecie!

Aktor natychmiast sprostował, że było to rodzinne nieporozumienie. Poniżej możecie zobaczyć fragment nagrania.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Lisa Loring nie żyje - fot. screenshot Facebook @Asylum Records, YouTube @MGM

Lisa Loring nie żyje. To ona jako pierwsza zagrała Wednesday Addams. Przyjaciółka aktorki zdradziła, co się stało. Miała 64 lata

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz złożyła wymowne życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. „Wielkiej miłości i założenia nowej rodziny BEZ KŁAMSTW”