w

Nauczycielka uprawiała seks w klasie z 13-latkiem. Jej kara została odroczona, bo urodziła dziecko

fot. Twitter / materiały policyjne

Nauczycielka z Teksasu usłyszała w tym tygodniu wyrok 60 dni pozbawienia wolności za długotrwałe wykorzystywanie seksualne swojego ucznia. Chłopak miał 13 lat, gdy po raz pierwszy doszło do stosunku.

Oprócz dwumiesięcznej kary więzienia, Marka Bodine (32 lata) zostanie zarejestrowana jako przestępca seksualny i będzie musiała poddać się terapii.

Prokuratura domaga się aby kobieta otrzymała znacznie wyższą karę, a tymczasem sąd zdecydował o czasowym odroczeniu wyroku w związku z faktem, że Bodine niedawno urodziła.

Oskarżyła ucznia o nękanie

Bodine została aresztowana w kwietniu 2021 roku po tym, jak poskarżyła się dyrektorowi, że jej były uczeń ją nęka. Kobieta twierdziła również, że nastolatek manipulował jej prywatnymi zdjęciami, do których w jakiś sposób uzyskał dostęp.

Podczas śledztwa policja dotarła do SMS-ów, które przedstawiały relację chłopaka i nauczycielki w zupełnie inny sposób. Bodine usłyszała zarzut wykorzystywania seksualnego dziecka poniżej 14 roku życia.

Uprawiali seks w klasie

Uczeń powiedział policji, że zaprzyjaźnili się poprzez grę wideo Fortnite, na krótko po rozwodzie Bodine. Wkrótce dwójką zaczęła pisać do siebie SMS-y, a następnie wymieniać się zdjęciami i filmami.

Nauczycielka i uczeń zaczęli uprawiać seks w 2018 roku, wkrótce po 13. urodzinach chłopca. Nastolatek powiedział policji, że nadużycia trwały przez ponad dwa lata. W tym czasie dwójka uprawiała seks między innymi w szkolnej klasie oraz samochodzie kobiety.

Przyznała się do winy

W maju Bodine przyznała się do winy za długotrwałe wykorzystywanie seksualne dziecka poniżej 14 roku życia.

W tym tygodniu sad skazał Bodine na 60 dni więzienia, ale w związku z niedawnym porodem sędzia Glass dał kobiecie niemal rok czasu na stawienie się w więzieniu.

Według przekazanych przez amerykańskie media informacji, były uczeń nie jest ojcem dziecka Bodine.

Źródło: People ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wypadek polskiego autobusu w Chorwacji - fot. screenshot YouTube @TelewizjaRepublika

Strażak, który udzielał pomocy Polakom po wypadku w Chorwacji, opisał miejsce zdarzenia. „To było, jak oglądanie horroru”. Jakie obrażenia odnieśli ranni?

[VIDEO] Włoch przegrał bieg na mistrzostwach świata przez wypadającego penisa. Gorzko skomentował sytuację