w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

[VIDEO] Włoch przegrał bieg na mistrzostwach świata przez wypadającego penisa. Gorzko skomentował sytuację

fot. Twitter screenshot

Włoski lekkoatleta przegrał wyścig na 400 metrów na mistrzostwach świata U20 w Kolumbii po tym, jak jego penis wypadł mu spod spodenek w środku biegu.

Choć lekkoatleci często muszą radzić sobie z takimi przeciwnościami jak niesprzyjająca pogoda czy agresywni przeciwnicy, Włoch Alberto Nonino napotkał nietypowy problem. W osiągnięciu dobrego wyniku przeszkodził mu… własny penis.

Do zdarzenia doszło w trakcie biegu na 400 metrów podczas mistrzostw świata U20 w lekkoatletyce, które odbywały się w kolumbijskim Cali.

Penis wypadł mu w trakcie biegu

W konkurencji wziął udział Włoch Alberto Nonino, który biegł na środkowym pasie w jasno-niebieskiej koszulce. Nonino dobrze rozpoczął rywalizację i znajdował się w czołówce, gdy przytrafiła mu się niefortunna sytuacja.

Hiszpański dziennikarz David Sanchez de Castro opublikował nagranie z biegu na Twitterze.

„Jego penis uciekł z boku szortów i Nonino musiał go trzymać, ponieważ nie pozwalało mu to prawidłowo biegać” – napisał dziennikarz.

Mimo dobrego startu, problemy sprawiły, że ostatecznie rywale zaczęli wyprzedzać Włocha. Ostatecznie Nonino zakończył rywalizację na ostatnim miejscu z wynikiem 51,57 sekundy.

Nagranie możecie oglądnąć poniżej:

Biegacz skomentował sytuację

Włoch odniósł się do sytuacji we wpisie na Instagramie. Nonino przekazał, że obecnie śmieje się z problemów w trakcie biegu, ale zaraz po rywalizacji czuł się okropnie wiedząc, że stracił szansę na wygraną, a także będąc w centrum uwagi mediów.

„Próbuję się teraz z tego śmiać, ale zaraz po tym czułem się okropnie i jestem wdzięczny moim przyjaciołom i rodzinie, że pomogli mi uporać się z tym, co stało się kilka godzin później” – napisał.

Nonino na koniec podkreślił, że artykuły wokół incydentu nie wpłynęły na niego negatywnie, ale mogło trafić na bardziej wrażliwą osobę.

Źródło: news18 ; LADbible ; Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nauczycielka uprawiała seks w klasie z 13-latkiem. Jej kara została odroczona, bo urodziła dziecko

Sara James - fot. AKPA/Piętka Mieszko

Sara James przygotowuje się do półfinałowego występu w amerykańskim „Mam Talent”. Towarzyszą jej ogromne emocje. „Czuje dużą presję”