w

Sara James przygotowuje się do półfinałowego występu w amerykańskim „Mam Talent”. Towarzyszą jej ogromne emocje. „Czuje dużą presję”

Sara James - fot. AKPA/Piętka Mieszko
Sara James - fot. AKPA/Piętka Mieszko

Sara James lada chwila wystąpi w półfinałowym odcinku amerykańskiego Mam Talent. Jej tata zdradził, jak przygotowuje się do tego szczególnego wydarzenia. Co zaśpiewa?

Sara James nie tylko podbiła serca melomanów w Polsce, ale i w Stanach Zjednoczonych. Przez kilka długich tygodni ukrywała przed fanami, że zamierza wystąpić w tamtejszym Mam Talent. To, co zrobiła na scenie, odebrało mowę niemalże całemu światu. 14-latka wykonała utwór Billie Eilish, za co została nagrodzona gromkimi brawami. Simon Cowell, który ma niebywały talent do wyławiania gwiazd bez chwili zawahania nacisnął złoty przycisk, który zagwarantował nastolatce udział w półfinale.

O naszej rodaczce rozpisywały się zagraniczne media, a jej występ nie umknął uwadze samej Eilish, która udostępniła w mediach społecznościowych link do jej występu. To jeden z wielu dowodów świadczących o tym, że Sara ma ogromne szanse na międzynarodową karierę.

Sara James przygotowuje się do półfinałowego występu w Mam Talent

Występ przed tak wielką publicznością z pewnością generuje ogromny stres. Konkurencja jest naprawdę bardzo duża i James będzie musiała się nieźle postarać, by przejść do finału. Na szczęście jest już obyta ze sceną, a także może liczyć na wsparcie kochających rodziców, którzy zawsze stoją za nią murem.

Nietrudno domyślić się, że po tym, jak otrzymała złoty przycisk, fani Mam Talent i jurorzy pokładają w niej ogromne nadzieje. Presja jest duża i udziela się nastolatce, co potwierdził jej ojciec, John Egwu James w rozmowie z Faktem.

Sara czuje dużą presję, to zrozumiałe, bo to jednak konkurs. Oczywiście zrobi co w jej mocy. Teraz jest na wakacjach, ale to oczywiście nie są takie pełne wakacje, bo przecież ma próby. Denerwuje się, ale wszyscy trzymamy za nią kciuki — powiedział.

Mężczyzna na tę chwilę nie może zdradzić, jaki utwór Sara zaprezentuje na scenie. Niemniej jednak podkreślił, że najważniejsze jest to, by była po prostu szczęśliwa.

Ze względu na zobowiązania nie mogę go podać. Chciałbym, żeby z tego występu miała radochę, żeby pozostała na scenie sobą. Wierzymy, że dobrze wypadnie — wyjaśnił.

Będziecie trzymać kciuki za Sarę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] Włoch przegrał bieg na mistrzostwach świata przez wypadającego penisa. Gorzko skomentował sytuację

13-latek z Gniezna zarabia sprzedając owoce - fot. screenshot Twitter @EdoMarcin

Fotografia 13-latka z Gniezna chwyciła internautów za serca. Zamiast korzystać z wakacji, sprzedaje przetwory taty