w

Billie Eilish doceniła występ Sary James w amerykańskim „Mam talent”! Piosenkarka zdobyła się na piękny gest

Billie Eilish, Sara James - fot. Instagram @billieeilish, sara_james_music
Billie Eilish, Sara James - fot. Instagram @billieeilish, sara_james_music

Sara James zrobiła prawdziwą furorę w amerykańskim Mam talent. Swoim wokalem oczarowała nie tylko jurorów i widzów, ale i samą autorkę przeboju, który wykonała na scenie! Billie Eilish nie przeszła obojętnie obok jej popisu.

Sara James ma zaledwie 14 lat i już teraz może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami. Nie tylko wygrała The Voice Kids i reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior, ale i ruszyła na podbój USA! Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć jej występ w America’s Got Talent, w którym oczarowała jurorów. Simon Cowell bez chwil zawahania wstał i wcisnął złoty przycisk, gwarantując jej udział w odcinkach na żywo.

W sieci od razu rozgorzała dyskusja na temat niezaprzeczalnego talentu Polki. Amerykanie nie szczędzili pod jej adresem komplementów i wszyscy byli zgodni co do tego, że odniesie ogromny sukces.

Billie Eilish doceniła występ Sary James

Billie Eilish jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Choć ma zaledwie 21 lat, już teraz ma na swoim koncie Oscara, siedem nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards, dwóch MTV Europe Music Awards 2019 i Apple Music Awards 2019.

Wiele wskazuje na to, że Sara ma ogromne szanse na to, by pójść w jej ślady. O ile nie powinno nikogo dziwić, że nastolatka oczarowała jurorów i widzów, o tyle nikt nie spodziewał się, że doceni ją sama Billie, choć każdy bardzo na to liczył.

Artystka w piątek udostępniła na swoim profilu na Instagramie post Polki, która podziękowała jej za stworzenie utworu Lovely, który wykonała podczas castingu. Co tu dużo mówić — to ogromny sukces James i szansa na karierę za granicą. Profil Eilish na Facebooku obserwują ponad 32 mln internautów. To niepowtarzalna okazja na to, by 14-latka została dostrzeżona przez ludzi z branży i rozwinęła skrzydła.

Kto wie, czy już wkrótce nastolatka nie doścignie swojej idolki.

Billie Eilish zauważyła występ Sary James - fot. Facebook @billieeilish
Billie Eilish zauważyła występ Sary James – fot. Facebook @billieeilish

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ciało Szymona wyłowiono z Bałtyku - fot. KPP w Pucku/ Facebook

Niemal cała Polska zaangażowała się w poszukiwania Szymona Sz. Przypadkowi świadkowie dostrzegli jego ciało w Bałtyku

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @Pixabay

Tragiczny bilans długiego weekendu. Żar lejący się z nieba skłaniał do kąpieli w zbiornikach wodnych. Cztery młode osoby zginęły szukając ochłody