w

HahaHaha

Największa zagadka „Kuchennych rewolucji” w końcu wyszła na jaw! Magda Gessler zdradziła, kto płaci za remont

Magda Gessler, fot. Instagram
Magda Gessler, fot. Instagram

Kuchenne rewolucje to jedna z najpopularniejszych produkcji emitowanych na antenie TVN. Wiele osób od dawna zastanawiało się nad tym, kto płaci za remont. Magda Gessler ujawnia tajemnicę.

Kuchenne rewolucje w ramówce TVN pojawiły się dokładnie 6 marca 2010 roku i od tamtego czasu emitowane są niemalże bez przerwy. Produkcja doczekała się 24. serii. Format od początku prowadzi Magda Gessler, która jest niekwestionowanym autorytetem w branży gastronomicznej.

W programie udział biorą restauratorzy, którzy mają poważne problemy z prowadzeniem interesu. Nie rzadko ich lokale są bliskie ogłoszenia upadłości. W ciągu zaledwie czterech dni popularna restauratorka wprowadza szereg zmian, które mają przywrócić tym miejscom dawną świetność. Przede wszystkim skupia się na stworzeniu nowego menu, prowadzi kampanię reklamową, a także zmienia wystrój wnętrz. Wiele osób zastanawiało się, kto za to wszystko płaci. Prawda właśnie wyszła na jaw.

Kto płaci za remonty w Kuchennych rewolucjach?

Magda Gessler jest bardzo aktywna w social mediach. Regularnie udostępnia nowe zdjęcia oraz nagrania, które nie raz bawią jej fanów do łez. Zdarza jej się też ujawniać prywatne sekrety. Ostatnio to właśnie na Instagramie pochwaliła się, że Waldemar Kozerawski po kilkunastu latach związku poprosił ją o rękę.

W sobotę 9 kwietnia zorganizowała dla obserwatorów zabawę, podczas której mogli zadawać jej pytania na wybrany przez siebie temat. Wiele z nich dotyczyło programu, dzięki któremu stała się królową TVN. Restauratorka zdradziła m.in., że nigdy nie wie, jaki lokal odwiedzi w kolejnym odcinku.

Nigdy nie wiem, do jakiego miejsca jadę.

Produkcja musi mieć jednak na uwadze to, w jakim hotelu restauratorka spędzi kilka najbliższych dni. Jakiś czas temu przyznała, że ma co do tego bardzo wysokie wymagania.

Jeden z obserwatorów zdecydował się zapytać o to, kto finansuje remonty w upadających lokalach. Okazuje się, że to nie właściciele ponoszą koszty.

Remont restauracji jest finansowany przez TVN – napisała.

Z pewnością wiele osób zastanawiało się także nad tym, czy Magda konsultuje z kimś kierunek zmian. Także i tym razem nie obyło się bez zaskoczenia.

Cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu, zmiana nazwy to wyłącznie mój pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem.

Gessler przyznała, że o tym, jak potoczą się dalsze losy zrewolucjonizowanych restauracji decyduje jej właściciel, nie mniej jednak nawet po zakończeniu nagrań zawsze chętnie odbiera telefony i udziela wskazówek.

Spodziewaliście się takich odpowiedzi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Jak odchudzały się gwiazdy? Fot. AKPA, Instagram

Gwiazdy zawdzięczają nienaganną figurę często drastycznym dietom. Sprawdź, jak odchudzały się Skrzynecka, Zborowska, Monroe i J.Lo

Henry Tadeusz nie mówi po polsku? Alicja Bachleda-Curuś zabrała głos: „Poszłam na KOMPROMIS”