w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Henry Tadeusz nie mówi po polsku? Alicja Bachleda-Curuś zabrała głos: „Poszłam na KOMPROMIS”

fot. AKPA - Podlewski / YouTube screenshot @Access Hollywood

Henry Tadeusz, 13-letni syn Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś, został prawdziwą gwiazdą tegorocznych Oscarów. Teraz okazuje się, że nastolatek niemal nie mówi po polsku. Aktorka postanowiła wytłumaczyć sytuację.

95. ceremonia rozdania Oscarów jest już za nami. Słynne statuetki powędrowały w ręce najwybitniejszych twórców podczas gali, która odbyła się w Dolby Theatre w Los Angeles.

W wydarzeniu, które uświetnione było występami wybitnych artystów, uczestniczyła prawdziwa śmietanka towarzystwa. W Polsce wielkie emocje wzbudziła nominacja dla Jerzego Skolimowskiego oraz debiut Henry’ego Tadeusza.

13-letni syn Colina FarrellaAlicji Bachledy-Curuś zrobił spore wrażenia na internautach i jego obecność u boku ojca na hollywoodzkiej gali odbiła się w mediach szerokim echem, co dodatkowo spotęgował fakt, że wcześniej rodzice bardzo dbali o jego prywatność.

Henry Tadeusz prawie nie mówi po polsku

Teraz okazuje się, że choć Henry jest synem polskiej gwiazdy, 13-latek nie najlepiej radzi sobie z językiem. Alicja Bachleda-Curuś podkreśla, że zależy jej na tym, aby nastolatek pamiętał o polskich korzeniach i tradycjach, ale nauka języka sprawiała mu trudności.

Aktorka zabrała głos na łamach „Życia na Gorąco” i wyjaśniła, że w pewnym momencie musiała „pójść na kompromis” i zrezygnować z intensywnego nauczania syna polskiego.

Mimo że zależało mi bardzo, żeby mówił głównie po polsku, język angielski przychodził mu łatwiej, słyszał go wokół, a ja z kolei chciałam się móc z nim jak najszybciej porozumieć. Poszłam na kompromis – wyznała.

Alicja Bachleda-Curuś zaznaczyła natomiast, że 13-latek szlifuje język podczas wizyt u dziadków, czyli jej rodziców. Chłopak przygotowuje całe wypowiedzi, aby móc porozumieć się z nimi po polsku.

Przygotowuje sobie całe wypowiedzi, jak ma jechać do dziadków, strasznie go to cieszy – zdradziła.

Myślicie, że Henry nadrobi zaległości?

Colin Farrell, Henry Tadeusz - fot. screenshot YouTube @AccessHollywood
Colin Farrell, Henry Tadeusz – fot. screenshot YouTube @AccessHollywood
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Magda Gessler, fot. Instagram

Największa zagadka „Kuchennych rewolucji” w końcu wyszła na jaw! Magda Gessler zdradziła, kto płaci za remont

Katarzyna Glinka - fot. Instagram @katarzynaglinka

Katarzyna Glinka przekazała niepokojące informacje o stanie zdrowia. „Kilka dni temu wykryłam guzka w piersi”. Co mówią lekarze?