w

Magda Gessler się zaręczyła! Pochwaliła się pierścionkiem z wielkim CZARNYM brylantem. Ale cacko

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski

Magda Gessler się zaręczyła! Pokazała efektowny pierścionek, który otrzymała od ukochanego. Ozdobił go wielki brylant w niespotykanym kolorze.

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Rozpoznawalność zawdzięcza Kuchennym rewolucjom, które prowadzi od 2010 roku. W programie pomaga lokalom gastronomicznym, które są bliskie ogłoszenie upadłości. Dzięki jej cennym radom szybko udaje im się stanąć na równe nogi, a nie raz też odmienia losy uczestników formatu.

Gwiazda TVN zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej poczynania nie tylko na szklanym ekranie, ale i w życiu prywatnym, a w nim świetnie jej się układa. Od lat jest w związku z Waldemarem Kozerawskim, z którym połączyło ją silne uczucie. Ich historia z powodzeniem mogłaby posłużyć za scenariusz do komedii romantycznej. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja właśnie wkroczyła na nowy, wyższy poziom.

Magda Gessler się zaręczyła

Magda nigdy nie ukrywała, że jest szaleńczo zakochana w swoim partnerze, a on odwzajemnia jej uczucia. Na każdym kroku udowadniają, że prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu. Ona na co dzień mieszka w Polsce, on natomiast w Stanach Zjednoczonych, gdzie prowadzi własną klinikę. Choć oboje są bardzo zapracowani, starają się regularnie spotykać, a ich uczucie zdaje się cały czas rozkwitać.

Od lat wiele osób zastanawia się nad tym, czy są małżeństwem. Nie raz pojawiały się plotki świadczące o tym, że w końcu zdecydowali się sformalizować relację, a restauratorka chętnie je podsycała. Zdarzało jej się mówić, że Kozerawski od dawna jest dla niej mężem i nie ma dla niej znaczenia to, czy taka informacja figuruje w dokumentach.

Teraz wszystko wskazuje na to, że ślub dopiero przed nimi. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zabawnym zdjęciem z partnerem, które zostało zrobione w studio Dzień Dobry TVN. Gessler uniosła wysoko nogę, za którą złapał ją Waldemar. Na ich twarzach maluje się rozbawienie. Autorka wpisu na widok tego ujęcia przypomniała sobie słowa utworu Daj mi nogę, które zacytowała w opisie. Wielkim zaskoczeniem dla jej fanów była jego dalsza część, w której Magda przyznała, że partner poprosił ją o rękę. Nie trudno domyślić się, jak brzmiała jej odpowiedź:

DAJ MI NOGĘ…DAJ MI NOGĘ…DAĆ NIE MOGĘ…
A POPROSIŁEŚ MNIE O RĘKĘ…WIĘC DAJE CI RĘKĘ…

Gessler opatrzyła wpis także emotikonami przedstawiającymi pierścionki. Krótko po tym na Instastory udostępniła fotografię, na której prezentuje kosztowną błyskotkę. Trzeba przyznać, że jej partner miał rozmach.

Czarny diament na szczęście… od Waldusia… Założył mi na rękę – napisała.

Fani gwiazdy pospieszyli z gratulacjami, a przyjaciele już szykują stylizacje na ich ślub:

  • No to trzeba odświeżać garniak na kolejne wesele… 
  • Gratulacje!
  • Pani Magdo! Gratulacje! Piękni.
  • Pani Madziu szczęścia.
  • Piękni jesteście.
  • Jaka cudowna, wesoła, szczęśliwa para. Pięknie się na was patrzy, powraca wiara w miłość. Gratulacje

Poniżej możecie zobaczyć pierścionek, który Magda dostała od swojego partnera:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Rosjanie zorganizowali swoje własne igrzyska. Chwalą się liczbą zdobytych medali. Zaimponowali wam?

Anonymous, Bank Centralny Rosji

Grupa Anonymous chwali się kolejnym sukcesem. Rozbili Bank Centralny Rosji!