w

Mąż Joanny Krupy przyleciał do Polski, by nieść pomoc uchodźcom z Ukrainy. Modelka wrzuciła wzruszające nagranie z ich pożegnania

Joanna Krupa, Douglas Nunes
Joanna Krupa, Douglas Nunes

Joanna Krupa wrzuciła do sieci nagranie z pełnego emocji pożegnania z mężem. Douglas Nunes bez chwili zawahania spakował walizki i przyleciał do Polski by nieść pomoc Ukraińcom.

Joanna Krupa pochodzi z Warszawy, jednak większość życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Z modelingiem związana jest od 13 roku życia, ponieważ to wtedy matka zapisała ją do szkoły dla modelek. W krótkim czasie zaczęła odnosić spektakularne sukcesy. Pojawiała się na okładkach takich czasopism, jak: Glamour, Playboy, CKM, GQ, Stuff, Cosmopolitam, InStyle czy Maxim. W Polsce zasłynęła, jako prowadząca Top Model.

Krupa ma za sobą nieudane małżeństwo z przedsiębiorcą Romainem Zago. Po rozwodzie związała się z biznesmenem Douglasem Nunesem. W lipcu 2018 roku wzięli ślub cywilny, a 4 sierpnia kościelny. Rok później przyszła na świat ich córeczka, Asha-Leigh Nunes.

Mąż Joanny Krupy przyleciał do Polski, by nieść pomoc uchodźcom z Ukrainy

Douglas nie pozostał obojętny na cierpienie Ukraińców i gdy tylko nadarzyła się okazja, spakował walizki i wyruszył w podróż do Polski. Na kilka godzin przed wylotem udostępnił na swoim profilu zdjęcia z Przemyśla, na których można zobaczyć liczną grupę uchodźców oraz osób gotowych nieść pomoc. Przy okazji zdradził, w jaki sposób udawało mu się dotychczas działać. Okazuje się, że pomagał organizować m.in. transport dla dzieci i osób niepełnosprawnych, a także pomagał zorganizować kevlar, z którego włókien tworzone są m.in. kamizelki kuloodporne i kaski.

Dworzec kolejowy Przemyśl, Polska na granicy z Ukrainą, 22:30. Co kilka minut coraz więcej osób z Ukrainy, głównie matek z dziećmi i dziadków. Polacy wykonujący niesamowitą pracę pomagając im zdobyć jedzenie, odpocząć i przenieść się do bezpiecznych mieszkań. Spotkałem niesamowitych ludzi, którym pomagamy w organizowaniu kolejnych pojazdów i zaopatrzenia dla osieroconych dzieci i osób niepełnosprawnych, które wciąż przebywają na Ukrainie. Połączyliśmy dziś wieczorem niektóre zasoby, w szczególności kilku młodych ukraińskich mężczyzn (ok. 20 lat), którzy codziennie zabierają konwój ludzi i zapasów oraz kevlar, wożąc go do niektórych ukraińskich hotspotów, z równie odważnymi kobietami organizującymi dzieci w kilku miejscach na Ukrainie. Specjalne podziękowania dla prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakun – napisał.

Przedsiębiorca dotychczas działał na odległość, jednakże najwidoczniej uświadomił sobie, że więcej będzie w stanie załatwić na miejscu. We wtorkowy poranek wsiadł na pokład samolotu i ruszył w kierunku Polski. O wszystkim poinformowała Joanna Krupa, która udostępniła na Instagramie wzruszające nagranie z ich pożegnania.

Mój mąż przemierzył kilka tysięcy mil do Polski, by pomagać potrzebującym ludziom z Ukrainy. Jestem bardzo dumna z @nunes451 wraz z naszą córeczką, że zdecydowałeś się być przedstawicielem naszej rodziny i brać czynny udział i wspierać potrzebujących. Staramy się pomagać każdego dnia, mimo że zostałam ze Ashą w US działamy każdego dnia.

Modelka przyznała, że w jej ocenie Polacy to piękny naród, który w nagłych sytuacjach potrafi się błyskawicznie zjednoczyć i nie pozostaje obojętny na ludzką krzywdę.

Jest to straszna tragedia, przez którą cierpią niewinni ludzie I zwierzęta, jednak jest to piękne, że w takich chwilach wszyscy się jednoczymy! Jestem bardzo dumna z Polaków, to co się wydarzyło, pokazuje, jak wspaniałym narodem jesteśmy, dajemy przykład i inspirujemy ludzi z całego świata do pomocy. W tak trudnych czasach wszyscy pokazują jak pięknymi ludźmi są pomagając ludziom oraz zwierzętom! Ja od pierwszego dnia działam i staram się robić wszystko, co w mojej mocy, by dołożyć „swoją cegiełkę”, to co się dzieje, daje mi nadzieje, na lepsze życie dla naszych dzieci i pokazuje, jak wspaniałymi ludźmi jesteśmy, czy to wpłacając złotówkę, robiąc kanapki, czy nawet wspierając dobrym słowem… pamiętajmy, każdy mały gest może uratować i dać nadzieje na lepsze jutro – napisała.

Wspaniała postawa!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Magda Narożna

Magda Narożna poleciała do Egiptu. W skąpym bikini kusi kształtami na potęgę

Wołodymyr Zełenski

Wołodymyr Zełenski przed objęciem prezydentury wystąpił w Polsce. Na sali pojawiły się tłumy! Mamy nagranie