w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Magda Narożna poleciała do Egiptu. W skąpym bikini kusi kształtami na potęgę

Magda Narożna
Magda Narożna

Magda Narożna pochwaliła się fotkami z urlopu w Egipcie. Wskoczyła w bikini, które obnażyło jej smukłą sylwetkę. Takiej figury mogą pozazdrościć jej niektóre modelki.

Magda Narożna jest jedną z największych gwiazd disco polo. Od początku kariery związana jest z zespołem Piękni i młodzi, który założyła wspólnie z byłym już mężem, Dawidem Narożnym. Grupa w krótkim czasie nagrała kilka przebojów i zaczęła odnosić spektakularne sukcesy. Nie obyło się jednak bez skandalu.

W przeszłości między małżonkami zaczęło się gorzej układać i ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. W krótkim czasie oboje szczęśliwie się zakochali i zaczęli układać sobie życie na nowo. Nie uchroniło ich to jednak od ostrych spięć. Po koncercie sylwestrowym w Zakopanem ich partnerzy wdali się w kłótnie, w wyniku której doszło do bójki. O sprawie było głośno w mediach, ponieważ żona Dawida udostępniła w sieci nagranie. Mimo że od tamtych wydarzeń minęło sporo czasu, mężczyźnie nadal zdarza się prać publicznie brudy. Wokalistka pozostaje jednak nieugięta i nie komentuje jego zaczepek.

Magda Narożna kusi ciałem w bikini

Narożna w ostatnim czasie sporo pracowała. Zaliczyła kilka koncertów w Stanach Zjednoczonych, a gdy tylko wróciła do kraju, przepakowała walizki i wybrała się z rodziną na zasłużone wakacje. W Egipcie wypoczywa z partnerem Krzysztofem Byniakiem oraz córką Gabrysią.

Z uwagi na to, że szczęście bliskich jest dla niej najważniejsze, wynajęła pokoje w pięciogwiazdkowym hotelu Jaz Aquamarine w Hurghadzie. Obiekt zdaje się być wprost stworzony dla rodzin z dziećmi, przez co postrzegany jest jako jeden z najlepszych w tej okolicy. Do dyspozycji gości oddany został aquapark, kompleks basenów oraz rozbudowane zaplecze sportowe. Tuż obok znajduje się plaża, na której można zażywać kąpieli słonecznych. Nocleg w tym miejscu nie należy do najtańszych. Za ofertę last minute na 7 nocy w pokoju dwuosobowym trzeba zapłacić od 2780 zł do 3541 zł za osobę.

Kurort Jaz Aquamarine, źródło: tui.pl

Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niemalże każdego dnia wrzuca posty na Instagram oraz relacjonuje swój dzień na Instastory. Także i tym razem zdecydowała się podzielić z fanami kilkoma ujęciami z urlopu. Z uwagi na panujące w Egipcie upały, zrzuciła ciuszki i wskoczyła w bogato zdobione bikini. Korzystając z chwili wolnego, przesłała obserwatorom pozdrowienia.

Wysyłam wam trochę słońca, chociaż pierwszy raz spotykam się w Egipcie z takim wiatrem. Ale i tak jest świetnie

Narożna od dłuższego czasu eksperymentuje ze swoim wyglądem. W ciągu kilku ostatnich miesięcy miała na głowie kilka fryzur, jednakże widać, że najlepiej czuje się w warkoczykach, bo i tym razem na nie postawiła.

Jeszcze tego samego dnia wrzuciła kolejną fotkę. Tym razem wygrzewała się na leżaku tuż obok basenu. Z pewnością wiele osób będzie zazdrościło jej pięknej opalenizny.

Prawda, że Magda wygląda pięknie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Sanatorium Miłości

TVP pokazała uczestników 4. edycji „Sanatorium miłości”. Jedna seniorka wzbudziła sporo kontrowersji

Joanna Krupa, Douglas Nunes

Mąż Joanny Krupy przyleciał do Polski, by nieść pomoc uchodźcom z Ukrainy. Modelka wrzuciła wzruszające nagranie z ich pożegnania