w

DramatDramat HahaHaha

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę! Na zdjęciu pokazała za dużo

fot. Małgorzata Rozenek / Instagram screenshot

Małgorzata Rozenek zaliczyła kolejną wpadkę związaną z przypadkowym odsłanianiem intymnych części ciała w mediach społecznościowych. Zdjęcie, które opublikowała, zdecydowanie nie powinno znaleźć się na Instagramie. Też to widzicie?

Małgorzata Rozenek od kilkunastu dni przebywa z mężem i trójką synów w Azji, gdzie cieszą się słońcem i luksusami. Z Tajlandii Rozenek zasypuje fanów m.in. relacjami z wczasów, nowymi zdjęciami oraz lekcjami moralnymi, takimi jak wczorajsza wypowiedź o wegetarianizmie.

Blisko tydzień temu jedno ze zdjęć przykuło uwagę spostrzegawczych internautów. Widać było na nim bowiem… kawałek „cycusia”, który wypadł ze stanika. Małgosia najwyraźniej nie przejęła się kłopotami.

– „A niech żrą. Nie pierwszy, nie ostatni, ale teraz to już wszyscy się będą tego cycka gdzieś doszukiwać” – odpisała wtedy na komentarze.

Małgorzata Rozenek ponownie pokazała za dużo

Po raz drugi „Perfekcyjna” wpadła podczas próby pochwalenia się szczupłą sylwetką w bikini. Aby zdjęcie wyszło lepiej, Rozenek wykonała je „z góry”, co z kolei spowodowało uwidocznienie się na fotografii górnej części łona, która zdecydowanie nie powinna być pokazywana w mediach społecznościowych.

Najwyraźniej celebrytka powinna uważniej wybierać zdjęcia, którymi dzieli się ze światem.

Też widzicie?

fot. Instagram screenshot
Rzeczy, na które nie czekaliśmy: Małgorzacie Rozenek WYPADŁA PIERŚ na Instagramie... "Nie pierwszy, nie ostatni"
fot. Instagram screenshot

Źródło: Instagram – m_rozenek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Krzysztof Stanowski krytykuje Marcina Najmana za współpracę z byłym gangsterem „Słowikiem”! Padły mocne słowa

Marta Karpińska z „Gogglebox”jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciami USG